Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 kwietnia 2024, 08:31

Kingdom Come: Deliverance 2 potwierdzone przeciekiem. Dziś oficjalna prezentacja nowego RPG-a Warhorse Studios

Dziennikarze zbytnio pospieszyli się z publikacją materiału zapowiadającego Kingdom Come: Deliverance 2. Tytuł zostanie zaprezentowany dziś w nocy.

Źródło fot. Warhorse Studios.
i

AKTUALIZACJA:

Kingdom Come: Deliverence 2 zostało oficjalnie zapowiedziane. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Oryginalna wiadomość

Kingdom Come: Deliverance 2 zostało przedwcześnie potwierdzone. Serwis IGN nieco się pospieszył z publikacją ekskluzywnego materiału i w efekcie internauci mogli zobaczyć pierwszy zwiastun tej produkcji.

Materiał – oczywiście już ukryty (ale zachowany przez internautów; via Insider Gaming) – zdradzał, że kontynuacja KC:D zmierza na pecety oraz konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S, a jej premiera nastąpi jeszcze w tym roku. Ku zaskoczeniu nikogo, tytuł ominie platformy ósmej generacji: PS4, XOne oraz Switcha,

To, że studio Warhorse ujawni dziś nowy projekt, wiemy od zeszłego tygodnia. W zasadzie mało kto wątpił, że chodzi o sequel Kingdom Come: Deliverance 2, zwłaszcza po doniesieniach insiderów. Tak więc wyciek zwiastuna raczej nikogo nie zaskoczył.

Prezentacja Kingdom Come: Deliverance 2 rozpocznie się dziś o godzinie 20:00 czasu polskiego, przy czym nie potwierdzono, czy czescy twórcy ograniczą się tylko do pokazu zwiastuna, czy też podzielą się bardziej konkretnymi informacjami. Transmisję będzie można obejrzeć w serwisach YouTube oraz Twitch. Zapraszamy również na nasz stream, który wystartuje o godzinie 19:50 na kanale tvgry na Twitchu.

  1. Recenzja gry Kingdom Come: Deliverance – między Gothikiem a Wiedźminem
  2. Kingdom Come: Deliverance – poradnik do gry

Jakub Błażewicz

Jakub Błażewicz

Ukończył polonistyczne studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim pracą poświęconą tej właśnie tematyce. Przygodę z GRYOnline.pl rozpoczął w 2015 roku, pisząc w Newsroomie growym, a następnie również filmowym i technologicznym (nie zabrakło też udziału w Encyklopedii Gier). Grami wideo (i nie tylko wideo) zainteresowany od lat. Zaczynał od platformówek i do dziś pozostaje ich wielkim fanem (w tym metroidvanii), ale wykazuje też zainteresowanie karciankami (także papierowymi), bijatykami, soulslike’ami i w zasadzie wszystkim, co dotyczy gier jako takich. Potrafi zachwycać się pikselowymi postaciami z gier pamiętających czasy Game Boya łupanego (jeśli nie starszymi).

więcej