Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 14 kwietnia 2024, 11:24

autor: Maciej Gaffke

Domniemane Kingdom Come: Deliverence 2 może zostać zapowiedziane trailerem live-action. Warhorse Studios było na zdjęciach w pięknym miasteczku w Czechach

W przyszłym tygodniu studio Warhorse zapowie nam swoją nową grę. Ostatnie doniesienia utwierdzają nas w przekonaniu, że na pewno będzie to prezentacja Kingdom Come: Deliverance 2.

Źródło fot. Warhorse Studios
i

Warhorse Studios ogłosiło niedawno, że wkrótce zaprezentuje swoją nową grę. Nie trzeba chyba dodawać, że wielu graczy chce, aby owa produkcja okazała się kontynuacją świetnego Kingdom Come: Deliverance, które zaskarbiło sobie masę fanów.

Na publikację pierwszego trailera gry musimy poczekać do 18 kwietnia, ale już teraz możemy częściowo się domyślić, jak będzie on wyglądał. Według czeskiego serwisu Indian pod koniec stycznia ekipa z Warhorse nagrywała film w miejscowości Kutna Hora, który prawdopodobnie posłuży jako zwiastun live-action domniemanego Kingdom Come: Deliverance 2 (lub jego fragment).

Co więcej, w sieci można znaleźć umowę zawartą między władzami owego miasta i ekipą filmową na realizację materiału. W jej fragmencie podano nawet skrót realizowanego projektu.

Na podstawie tej umowy dostawca umożliwi użytkownikowi realizację zdjęć, w tym parkowanie sprzętu filmowego, do stworzenia materiału audiowizualnego KDC 2 w następujących lokalizacjach na terenie miasta Kutna Hora [...] – można przeczytać w kontrakcie.

Co ciekawe, w dokumencie wymieniono „KDC 2”, co raczej na pewno odnosi się do Kingdom Come: Deliverance 2. Najpewniej zapis zawiera drobny błąd lub – co wydaje się mało prawdopodobne – twórcy postanowili nieco zmodyfikować tytuł ewentualnej gry.

Możemy być zatem niemal pewni, że kolejnym tytułem od Warhorse Studios będzie KCD 2. Dodajmy, że niektórzy uznani informatorzy nie mają żadnych wątpliwości w tej sprawie. Wśród nich są m.in. Tom Henderson i billbil-kun.

Maciej Gaffke

Maciej Gaffke

W GRYOnline.pl zajmuje się głównie newsowaniem. Ukończył filologię polską (I stopień) oraz krajoznawstwo i turystykę historyczną (II stopień) na Uniwersytecie Gdańskim, co wiążę się z jego innymi, „pozagrowymi” zainteresowaniami – historią, książkami, podróżami. Jeśli zaś chodzi o same gry wideo – kiedyś wielbiciel FPS-ów, teraz nawrócony na przygodowe gry akcji. Poza tym interesuje się też bijatykami (szczególnie Mortal Kombat), RPG-ami oraz wszystkimi tytułami nastawionymi na pojedynczego gracza. Od czasu do czasu lubi również pograć w tenisa, siatkówkę czy piłkę nożną. Dumny mieszkaniec Pomorza i Pucka.

więcej