Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 24 lutego 2013, 21:44

autor: sathorn

Killzone: Shadow Fall, Watch Dogs, BioShock: Infinite i inne. Najciekawsze trailery 18.02 - 24.02

Nikogo chyba nie trzeba przekonywać, że miniony tydzień należał do Sony. PlayStation Meeting 2013 nie tylko wzbudziło skrajne emocje, ale także dostarczyło bardzo interesujących zwiastunów. Zapraszam na przegląd najciekawszych trailerów 18.02 – 24.02.

To już drugi trailer Watch Dogs, jaki mamy okazję podziwiać i po raz kolejny Ubisoft prezentuje się z najlepszej strony. Miejmy nadzieję, że wizja jaką roztaczają przed nami Francuzi, nie straci wiele w starciu z rzeczywistością.

Destiny, nowa gra firmy Bungie, odpowiedzialnej m.in. za serię Halo, pojawi się nie tylko na PlayStation 3, ale także na PlayStation 4. Kiedyś byłoby to nie do pomyślenia, ale najwyraźniej czasy się zmieniają.

Serii InFamous udało się na stałe zagościć w sercach fanów PlayStation. Trzeba przyznać, że nowa gra z tej serii bardzo intryguje światem przedstawionym. InFamous: Second Son ukaże się jako tytuł ekskluzywny na PlayStation 4.

Deep Down to tytuł roboczy, a zaprezentowany fragment to jedynie tech-demo, ale warto dokładnie mu się przyjrzeć, bo tak mogą wyglądać gry kolejnej generacji. Jedna z najbardziej efektownych prezentacji podczas PlayStation Meeting 2013.

W tym tygodniu nie mogło także zabraknąć pierwszego filmiku z rozgrywki z Killzone: Shadow Fall. Po raz kolejny seria ta wyznacza nowe standardy w kwestii jakości grafiki. Zakładając oczywiście, że nie zaprezentowano nam pre-renderowanego materiału.

Na sam koniec filmik, który nie ma nic wspólnego z PlayStation 4. BioShock: Infinite to z pewnością tytuł, na który wielu z Was czeka z niecierpliwością. Oby ten zwiastun osłodził Wam nieco czas, jaki pozostał do premiery.