Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 listopada 2013, 16:55

Killzone: Shadow Fall - obejrzyj zapis interaktywnego samouczka

W sieci pojawił się nowy materiał video z Killzone: Shadow Fall, czyli jednego z tytułów startowych konsoli PlayStation 4. Możemy na nim obejrzeć zapis samouczka, którego zadaniem jest zaznajomienie graczy z podstawowymi zasadami zabawy.

Killzone: Shadow Fall to bez wątpienia jeden z najważniejszych tytułów startowych konsoli PlayStation 4 i jednocześnie najbardziej imponujący pod względem graficznym. Gra już wkrótce trafi do sprzedaży, ale zanim to nastąpi warto obejrzeć najnowszy materiał video z tego projektu. Jest nim zapis samouczka, który ułatwi graczom opanowanie podstawowych mechanizmów zabawy oraz systemu sterowania.

Gra powstała wyłącznie z myślą o PlayStation 4 i jednym z celów, jakie postawili przed sobą twórcy, było pokazanie, na co stać nową konsolę firmy Sony. Sądząc z wypuszczonych do tej pory materiałów zadanie to udało się zrealizować i produkcja robi spore wrażenie pod względem graficznym.

Jak autorzy poradzili sobie z mechanizmami rozgrywki przekonamy się już wkrótce. Gra zadebiutuje tego samego dnia, co konsola. Amerykanie będą ją więc mogli kupić w przyszłym tygodniu. Natomiast w Polsce poczekamy trochę dłużej, bo do 29 listopada. Killzone: Shadow Fall otrzyma pełną lokalizację, więc podczas zabawy usłyszymy głosy rodzimych aktorów.

  1. Zapowiedź – Graliśmy w Killzone: Shadow Fall – exclusive na PS4 odchodzi od liniowości
  2. Killzone: Shadow Fall - nowy zwiastun fabularny po polsku
  3. Oficjalna strona serii Killzone