Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 27 czerwca 2024, 15:30

Kilka dni po premierze Elden Ring: Shadow of the Erdtree znalazł się w fenomenalnej promocji! W takiej cenie kupno cyfrowej wersji w sklepie PlayStation i Xbox mija się z celem

Fizyczna dystrybucja gier wciąż ma ogromny sens. Dodatek do Elden Ring – Shadow of the Erdtree – ledwo miał premierę, a już teraz (w pewnym sensie) fizyczne wydanie możemy zdobyć w znacznej promocji.

Źródło fot. Elden Ring: Shadow of the Erdtree; FromSoftware Inc.; Bandai Namco Entertainment; 2024 | Microsoft/Sony; materiały promocyjne
i

Elden Ring to jedna z najlepszych gier z otwartym światem ostatnich lat. Dla osób, które dotychczas były odrzucane przez gatunek soulslike’ów, produkcja okazała się być idealnym punktem wejścia. Natomiast weterani otrzymali nową grę, w której mogą szlifować swoje umiejętności.

Shadow of the Erdtree rzuca wyzwanie wszystkim zainteresowanym, a jeśli nie masz podstawowej wersji na Xboksa Series X/S lub PlayStation 5, to teraz jest idealny moment, żeby nadrobić straty.

Elden Ring z dodatkiem na Xbox Series X/S w promocji, jakiej nie zobaczysz przez miesiące

Doświadcz, czym jest gra tworzona z pasji

FromSoftware należy do czołówki ulubionych deweloperów i nie bez powodu. Elden Ring pokazuje, że można stworzyć produkcję, która rzuca uczciwe wyzwanie graczom oraz wynagradza wytrwałość. Gra nie zmusza Cię do podróży w danym kierunku, a podczas grania sam motywujesz siebie do zbaczania ze ścieżek, żeby zobaczyć, co kryje się w danym obszarze mapy. Nie potrzeba do tego miliona znaczników.

Źródło: Elden Ring: Shadow of the Erdtree; FromSoftware Inc.; Bandai Namco Entertainment; 2024 - Kilka dni po premierze Elden Ring: Shadow of the Erdtree znalazł się w fenomenalnej promocji! W takiej cenie kupno cyfrowej wersji w sklepie PlayStation i Xbox mija się z celem - wiadomość - 2024-06-27
Źródło: Elden Ring: Shadow of the Erdtree; FromSoftware Inc.; Bandai Namco Entertainment; 2024

Elden Ring oferuje bogaty świat z historią, którą samodzielnie odkrywamy i poznajemy. Opowieść jest przedstawiona poprzez przeciwników, otoczenie oraz przedmioty, co oznacza, że nie wszystko mamy wyłożone i łatwe do zrozumienia. Możemy liczyć na angażujący świat, ponieważ w jego budowanie był zaangażowany sam George R. R. Martin.

Elden Ring na PlayStation 5 taniej niż w cyfrowym sklepie

Cyfrowa dystrybucja przegrywa z fizyczną, co udowadnia Elden Ring

Coraz więcej osób decyduje się na cyfrowe edycje gier. Wtedy jesteśmy skazani na promocje oferowane przez PlayStation i Xboksa, które nie zawsze muszą być okazyjne lub odbywają się bardzo rzadko. Decydując się na fizyczną wersję gry w pudełku, jesteśmy znacznie bardziej elastyczni, czego dowodem jest promocja w sklepie internetowym Media Markt.

Źródło: Elden Ring: Shadow of the Erdtree; FromSoftware Inc.; Bandai Namco Entertainment; 2024 - Kilka dni po premierze Elden Ring: Shadow of the Erdtree znalazł się w fenomenalnej promocji! W takiej cenie kupno cyfrowej wersji w sklepie PlayStation i Xbox mija się z celem - wiadomość - 2024-06-27
Źródło: Elden Ring: Shadow of the Erdtree; FromSoftware Inc.; Bandai Namco Entertainment; 2024

Jeśli spojrzymy na sklepy PlayStation oraz Xboksa, to zobaczymy, że Elden Ring z dodatkiem Shadow of the Erdtree kosztuje aż 339 zł. Natomiast we wspomnianym Media Markt możemy wykorzystać trwającą właśnie wyprzedaż, żeby fizyczne wydanie „podstawki” z kodem do pobrania DLC zdobyć za 259,99 zł, co jest sporą różnicą. Zwłaszcza, że Shadow of the Erdtree miało premierę zaledwie 21 czerwca.

Elden Ring + Shadow of the Erdtree na konsolę Xbox Series X/S

Elden Ring + Shadow of the Erdtree na konsolę PlayStation 5

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Zbigniew Woźnicki

Zbigniew Woźnicki

Przygodę z publicystyką i pisaniem zaczął w serwisie Allegro, gdzie publikował newsy związane z grami, technologią oraz mediami społecznościowymi. Wkrótce zawitał na GRYOnline.pl i Filmomaniaka, pisząc o nowościach związanych z branżą filmową. Mimo związku z serialami, jego serce należy do gier wszelakiego typu. Żaden gatunek mu nie straszny, a przygoda z Tibią nauczyła go, że niebo i muzyka w grach są całkowicie zbędne. Przed laty dzielił się swoimi doświadczeniami, moderując forum mmorpg.org.pl. Uwielbia ponarzekać, ale oczywiście konstruktywnie i z umiarem. Na forum pisze pod ksywką Canaton.

więcej