Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release "Techland Press Release" 5 czerwca 2014, 23:49

Karuzela Rabatów - Techland rozdaje 20 tys. kodów

Zapraszamy do wspólnego świętowania. Kody rabatowe można zrealizować na stronie: www.boxoffstore.pl.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Techland Wydawnictwo z okazji zebrania na swoim fanpage już 20 000 fanów postanowiło uczcić to wydarzenie rozdając w aplikacji Karuzela Rabatów aż 20 tysięcy kodów!

Karuzela Rabatów - Techland rozdaje 20 tys. kodów - ilustracja #1

Wielka promocja – Karuzela Rabatów - startuje już dziś. Kody rabatowe aktywne są do 7 czerwca 2014 (sobota) do godz. 9:00. Kręcimy Karuzelą! Kody postanowiliśmy podarować wszystkim chętnym: zainteresowanym, znajomym, fanom i przyjaciołom. Szczegóły i zasady funkcjonowania znajdują się pod poniższym linkiem: https://apps.facebook.com/kupony-app/

„Karuzelę Rabatów uruchomiliśmy z okazji naszego święta. W niespełna półtora roku nasz fanpage Techland Wydawnictwo skupił okrągłą liczbę 20 tysięcy fanów, stając się przy tym bardzo istotnym dla nas narzędziem komunikacji. Zgodnie z deklaracją składaną w momencie zakładania społeczności – naszym priorytetem było być blisko fanów. Z dumą możemy powiedzieć, że metoda się sprawdziła i nasi fani tworzą razem z nami rzeczywistość Wydawnictwa Techland.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland.