Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 czerwca 2016, 16:30

autor: Keczup

Karcianka Gwint na E3 potwierdzona – CD Projekt RED rozpoczął akcję promocyjną

Dzięki jednemu z użytkowników Twittera wiemy, że w Los Angeles pojawiły się plakaty promujące karciankę studia CD Projekt RED. Wszystkie znaki wskazują na to, że na targach E3 "REDzi" zaprezentują Gwent: The Witcher Card Game.

Użytkownik Twittera o nicku Errren Van Duine podzielił się zdjęciem na którym widać, że na jednym z budynków w Los Angeles zaczęto rozwieszać plakaty promujące nową grę od CD Projekt RED. Informacja ta kładzie kres wszelkim spekulacjom związanym z pojawieniem się karcianki na targach E3.

Kalifornijski klimat ewidentnie służy bohaterom najlepszej gry RPG minionego roku. - Karcianka Gwint na E3 potwierdzona – CD Projekt RED rozpoczął akcję promocyjną - wiadomość - 2016-06-10
Kalifornijski klimat ewidentnie służy bohaterom najlepszej gry RPG minionego roku.

Nie dalej jak dwa dni temu wyciekła informacja, że CD Projekt RED złożył wniosek o rejestrację znaku towarowego Gwent: The Witcher Card Game. To potwierdziło, że polskie studio wyjdzie naprzeciw oczekiwaniom fanów. Jak wiadomo, minigra Gwint stała się bardzo popularna wśród osób, które zagrywały się w ostatnią część przygód Geralta.

Przedstawiciele studia zapowiadali, że na targach E3 zaprezentują nową grę, ale nie będzie to nic związanego z produkcją Cyberpunk 2077. Akcja promocyjna na ulicach Los Angeles rozwiewa wszelkie wątpliwości w tym zakresie. Pozostaje nam tylko czekać na oficjalną prezentację gry w trakcie targów.

Przypominamy, że pierwsze prezentacje w ramach E3 rozpoczną się już 12 czerwca, a cała impreza potrwa do 16. Przebieg targów Electronic Entertainment Expo możecie obserwować na naszej stronie www.gry-online.pl oraz www.tvgry.pl