Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 15 października 2019, 14:49

autor: Aquma

Kapitan Ameryka 4 w produkcji? W filmie ma wystąpić Anthony Mackie

Serwis WeGotThisCovered donosi, że Marvel rozpoczął prace nad czwartą odsłoną cyklu Kapitan Ameryka. W filmie podobno zobaczymy Anthony’ego Mackiego. To na razie jedynie plotka, ale pochodzi od anonimowej osoby, która wcześniej była źródłem kilku potwierdzonych przecieków z Marvel Cinematic Universe.

Nowy Kapitan Ameryka w produkcji? - Kapitan Ameryka 4 w produkcji? W filmie ma wystąpić Anthony Mackie - wiadomość - 2019-10-15
Nowy Kapitan Ameryka w produkcji?

UWAGA: W poniższej wiadomości znajduje się spoiler z filmu Avengers: Koniec gry. Jeśli nie mieliście jeszcze okazji go zobaczyć - nie czytajcie dalej.

Serwis WeGotThisCovered twierdzi - powołując się na anonimowe źródła - że firma Marvel rozpoczęła pracę nad czwartą odsłoną Kapitana Ameryki. W tytułowej roli mamy podobno zobaczyć Anthony’ego Mackiego (wcieli się ponownie w Sama Wilsona, który w dotychczasowych filmach z Marvel Cinematic Universe był Falconem, ale po wydarzeniach z Końca gry przejął od Steve’a Rogersa tytuł Kapitana Ameryki).

Niestety nie mamy żadnych dodatkowych detali na temat tajemniczego filmu. Warto też odnotować, że to na razie jedynie plotka - ale z tego samego źródła pochodziły potwierdzone informacje o filmie koncentrującym się na superbohaterze Nova oraz udziale złoczyńcy Taskmastera w obrazie Czarna Wdowa, który pojawi się na ekranach kin w maju przyszłego roku. W obydwu wspomnianych przypadkach doniesienia zostały potem potwierdzone.

Przypominamy, że Anthony Mackie wystąpi także w serialu The Falcon and the Winter Soldier, który będzie można zobaczyć na platformie Disney+.

  1. Marvel Cinematic Universe – strona oficjalna