Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 sierpnia 2021, 17:57

autor: Edyta Jastrzębska

Anthony Mackie sięgnie po tarczę w Kapitanie Ameryce 4

Anthony Mackie, po przejęciu tarczy w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, wcieli się w Kapitana Amerykę w czwartej odsłonie serii.

Anthony Mackie, który z MCU związany jest od filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, właśnie podpisał kontrakt na występ w kolejnej produkcji Marvela. Tym razem wcieli się w tytułową rolę w Kapitanie Ameryce 4, co jest wynikiem tego, że grany przez niego bohater, Sam Wilson, w Falconie i Zimowym Żołnierzu przejął tarczę. Wiadomość na temat podpisanego kontraktu przekazał portal Deadline.

Anthony Mackie sięgnie po tarczę w Kapitanie Ameryce 4 - ilustracja #1

Nie wiadomo, czy Sebastian Stan, który zagrał z Mackiem w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, również dołączy do obsady czwartego filmu o Kapitanie Ameryce, ani jacy inni aktorzy pojawią się w tej produkcji. Nieznany jest także jej reżyser ani fabuła.

Znani są za to scenarzyści produkcji. Są nimi odpowiedzialni za scenariusz do Falcona i Zimowego Żołnierza Dalan Musson oraz Malcom Spellman, który był również twórcą serialu.

Od stycznia krąży informacja na temat tego, że Chris Evans może wrócić do MCU, jednak jak podaje Deadline, raczej nie dotyczy to występu w Kapitanie Ameryce 4, który ma skupić się na historii Sama Wilsona.

  1. Oficjalna strona Marvel Cinematic Universe

Edyta Jastrzębska

Edyta Jastrzębska

Absolwentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej oraz kulturoznawstwa, od początku kariery związana z GRYOnline.pl. Zaczynała jako jeden z newsmanów w dziale filmowym, obecnie dogląda newsroomu filmowego, gdzie zajmuje się również korektą. Świetnie odnajduje się w tematyce filmowo-serialowej zarówno tej osadzonej w rzeczywistości, jak i w fantastyce. Na bieżąco śledzi branżowe trendy, jednak w wolnym czasie najchętniej sięga po tytuły mniej znane. Z popularnymi zaś ma skomplikowaną relację, przez co do wielu przekonuje się dopiero, gdy szum wokół nich ucichnie. Wieczory uwielbia spędzać nie tylko przy filmach, serialach, książkach, a nawet grach wideo, ale też przy RPG-ach tekstowych, w których siedzi od kilkunastu lat.

więcej