Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 19 sierpnia 2021, 17:57

autor: Edyta Jastrzębska

Anthony Mackie sięgnie po tarczę w Kapitanie Ameryce 4

Anthony Mackie, po przejęciu tarczy w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, wcieli się w Kapitana Amerykę w czwartej odsłonie serii.

Anthony Mackie, który z MCU związany jest od filmu Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, właśnie podpisał kontrakt na występ w kolejnej produkcji Marvela. Tym razem wcieli się w tytułową rolę w Kapitanie Ameryce 4, co jest wynikiem tego, że grany przez niego bohater, Sam Wilson, w Falconie i Zimowym Żołnierzu przejął tarczę. Wiadomość na temat podpisanego kontraktu przekazał portal Deadline.

Anthony Mackie sięgnie po tarczę w Kapitanie Ameryce 4 - ilustracja #1

Nie wiadomo, czy Sebastian Stan, który zagrał z Mackiem w serialu Falcon i Zimowy Żołnierz, również dołączy do obsady czwartego filmu o Kapitanie Ameryce, ani jacy inni aktorzy pojawią się w tej produkcji. Nieznany jest także jej reżyser ani fabuła.

Znani są za to scenarzyści produkcji. Są nimi odpowiedzialni za scenariusz do Falcona i Zimowego Żołnierza Dalan Musson oraz Malcom Spellman, który był również twórcą serialu.

Od stycznia krąży informacja na temat tego, że Chris Evans może wrócić do MCU, jednak jak podaje Deadline, raczej nie dotyczy to występu w Kapitanie Ameryce 4, który ma skupić się na historii Sama Wilsona.

  1. Oficjalna strona Marvel Cinematic Universe