Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 marca 2013, 12:10

autor: Sarge

Jutro rozpocznie się weekend z darmowym dostępem do Xbox Live Gold

W dniach 8-10 marca odbędzie się weekend z darmowym dostępem do konta Xbox Live Gold, pozwalającym m.in. na nieograniczoną rozgrywkę sieciową we wszystkich grach na Xboksie 360. Standardowo posiadacze konsoli firmy Microsoft muszą za tę możliwość opłacać abonament.

Firma Microsoft rozpocznie jutro weekend z darmowym dostępem do konta Xbox Live Gold, sponsorowanym przez BioShock Infinite. Oznacza to, że przez najbliższe trzy dni posiadacze Xboksa 360 pograją bez żadnych opłat w trybie online.

W weekend wszyscy użytkownicy Xbox Live zagrają za darmo w sieci - Jutro rozpocznie się weekend z darmowym dostępem do Xbox Live Gold - wiadomość - 2013-03-07
W weekend wszyscy użytkownicy Xbox Live zagrają za darmo w sieci

Konto Gold w usłudze Xbox Live zapewnia m.in. wcześniejszy dostęp do wersji demonstracyjnych, czat wideo, ale przede wszystkim możliwość toczenia rozgrywki w trybie multiplayer w dowolnej grze. Standardowo posiadanie Golda wiąże się z wykupieniem abonamentu, ale w ten weekend zdecydowano się na wyjątek od tej reguły. Od 8 marca (godzina 13:01) do godziny 00:59 w nocy z 10 na 11 marca subskrybentami Gold bez żadnych opłat zostaną wszyscy użytkownicy Xbox Live.

Oprócz tego 8 marca w godzinach 13-18 odbędzie się tzw. Piątek z Rockstar. W tym czasie gracze będą mogli zmierzyć się z twórcami gier podczas wieloosobowego turnieju w nadchodzących produkcjach: Grand Theft Auto: Episodes from Liberty City, Max Payne 3, Red Dead Redemption oraz Midnight Club: Los Angeles.

Ostatnia aktualizacja: 2013-03-07

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.