Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 18 czerwca 2012, 11:39

autor: Kono

Just Cause 2 otrzyma tryb multiplayer

Twórcy modyfikacji dodającej tryb multiplayer do gry Just Cause 2 powrócili. Deweloperzy udostępnili nowy zwiastun projektu i zapewnili, że jego stabilna wersja powinna pojawićsię w ciągu najbliższych kilku miesięcy.

Just Cause 2 otrzyma tryb multiplayer - ilustracja #1
Taka zabawa ze znajomymi? Czemu nie!

Mamy dobre wieści dla osób, które marzyły o rozgrywce wieloosobowej w grze Just Cause 2. Okazało się, że grupa deweloperów pracująca nad wprowadzeniem multiplayera do tego sandboksowego tytułu ma się całkiem dobrze i nadal rozwija projekt Just Cause 2 Multiplayer.

Pierwsze wiadomości na temat moda wprowadzającego tryb multiplayer do gry Just Cause 2 pojawiły się ponad dwa lata temu, jednak zarówno zespół deweloperów, jak i pliki źródłowe modyfikacji szybko zniknęły z Internetu. Na szczęście autorzy modyfikacji powrócili i podzielili się z nami dobrymi wiadomościami oraz nowym zwiastunem Just Cause 2 Multiplayer.

Trzeba przyznać, że trailer może napawać optymizmem. Na oficjalnej stronie twórców znaleźć można też wyjaśnienie tajemniczego zniknięcia pierwotnej wersji moda, która (według deweloperów) nie była zbyt stabilna. Autorzy zapewnili, że w ciągu najbliższych kilku miesięcy mają zamiar doszlifować całość projektu do tego stopnia, by móc go udostępnić graczom. Modyfikacja najprawdopodobniej będzie dostępna jedynie dla wersji pecetowej.

Na dniach ma się pojawić też nowa wersja oficjalnej strony oraz forum. Jeśli chcecie być na bieżąco z postępami Just Cause 2 Multiplayer, to warto odwiedzać zarówno witrynę projektu, jak i kanały na Facebooku, Twitterze i YouTube.

Just Cause 2 to sandboksowa gra akcji autorstwa szwedzkiej firmy deweloperskiej Avalanche Studios. Produkcja charakteryzowała się możliwością swobodnej eksploracji ogromnego i zróżnicowanego terenu oraz dynamiczną akcją. Tytuł, podobnie jak pierwsza część, zebrał bardzo dobre oceny (nasz recenzent przyznał mu 8/10 punktów). Produkcja pojawiła się na PC, PlayStation 3 i Xboksie 360. Polskim wydawcą gry była firma Cenega Poland.