Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 27 stycznia 2024, 07:20

autor: Adrian Werner

John Wick, Goku i Scorpion jako wojownicy w Tekken 8. Gracze kreatywnie wykorzystują edytor postaci

Tekken 8 ma bardzo rozbudowany edytor postaci, więc wielu graczy postanowiło odtworzyć w grze popularnych bohaterów z innych marek.

Źródło fot. Reddit / Ryu z serii Street Fighter w Tekkenie 8.
i

Wczoraj na rynku zadebiutowała gra Tekken 8, czyli najnowsza odsłona jednego z najpopularniejszych cykli bijatykowych. Produkcja oferuje świetny edytor postaci, więc gracze rzucili się odtwarzać w niej słynnych wojowników z innych marek. Pierwsze rezultaty są imponujące, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że fani dopiero zaczynają zabawę z tą opcją.

John Wick

  1. Źródło

Blade

  1. Źródło

Leon S. Kennedy (z serii Resident Evil)

  1. Źródło

Ken z serii Street Fighter

  1. Źródło

Goku z Dragon Balla

  1. Źródło

Scorpion z serii Mortal Kombat

  1. Źródło

David Martinez z Cyberpunk: Edgerunners

  1. Źródło

Przypomnijmy, że Tekken 8 ukazał się równocześnie na PC i konsolach Xbox Series S, Xbox Series X oraz PlayStation 5. Gra zbiera wyśmienite recenzje – w serwisie OpenCritic ma średnią ocen na poziomie 90%. Tytuł zauroczył także naszego recenzenta, który wystawił mu notę 9/10.

Na PC początkowo odbiór produkcji nie był w pełni pozytywny. Wynikało to z błędów powodujących częste zawieszanie się gry w trybie sieciowym. To spowodowało, że zaraz po premierze tylko 73% recenzji użytkowników na Steamie było pozytywnych. Twórcy błyskawicznie wprowadzili jednak poprawki i obecnie odsetek opinii przychylnych Tekkenowi 8 na platformie firmy Valve podskoczył do 88%, co charakteryzowane jest jako „bardzo pozytywne” przyjęcie gry.

  1. Recenzja gry Tekken 8 – żarty się skończyły

Adrian Werner

Adrian Werner

Prawdziwy weteran newsroomu GRYOnline.pl, piszący nieprzerwanie od 2009 roku i wciąż niemający dosyć. Złapał bakcyla gier dzięki zabawie na ZX Spectrum kolegi. Potem przesiadł się na własne Commodore 64, a po krótkiej przygodzie z 16-bitowymi konsolami powierzył na zawsze swoje serce grom pecetowym. Wielbiciel niszowych produkcji, w tym zwłaszcza przygodówek, RPG-ów oraz gier z gatunku immersive sim, jak również pasjonat modów. Poza grami pożeracz fabuł w każdej postaci – książek, seriali, filmów i komiksów.

więcej