Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 4 września 2014, 19:13

autor: Góral

Jagged Alliance: Flashback ukaże się 21 października

Studio Full Control ujawniło datę premiery turowej strategii Jagged Alliance: Flashback. Tytuł ukaże się w pełnej wersji 21 października bieżącego roku. Zainteresowani mogą go jednak nabyć już od maja, gdyż projekt sprzedawany jest w ramach Steam Early Access.

Studio Full Control ujawniło datę premiery pełnej wersji gry Jagged Alliance: Flashback. Tytuł zadebiutuje 21 października na komputerach osobistych, ale od maja bieżącego roku możecie go nabyć w ramach Steam Early Access. Poinformowanie o terminie debiutu produkcji zbiegło się z udostępnieniem najnowszej aktualizacji, wnoszącej do zabawy m.in. 16 nowych sektorów, 13 najemników, system ukrywania się, walkę wręcz, zmiany w interfejsie użytkownika i kilka innych usprawnień, o których przeczytacie na oficjalnym forum gry. Dodatkowo powyżej możecie obejrzeć kolejny dziennik dewelopera, na którym twórcy omawiają poszczególne elementy Jagged Alliance: Flashback.

Środki na produkcję najnowszej odsłony serii Jagged Alliance zostały pozyskane dzięki zbiórce pieniędzy w serwisie Kickstarter. Twórcy ze studia Full Control potrzebowali 350 tys. dolarów, ale fani wpłacili nieco więcej – 368 tys. W tym momencie warto wspomnieć o jeszcze jednej informacji przekazanej przez dewelopera. Okazało się, że fizyczne egzemplarze produkcji nie zostaną dostarczone do graczy w momencie premiery Jagged Alliance: Flashback w cyfrowej dystrybucji i ich wysyłka nieco się opóźni.

Jagged Alliance: Flashback przeniesie nas do lat 80-tych ubiegłego wieku, na obszar karaibskiej wyspy San Cristobal. Gracze pokierują grupą najemników, którzy muszą powstrzymać niebezpiecznego przemytnika i handlarza bronią, zwanego „Księciem”. Rozgrywka zostanie utrzymana w duchu poprzednich odsłon, w związku z czym będziemy mieć do czynienia z turową strategią.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.