Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 20:30

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Inside z datą premiery i gameplayem; darmowe Limbo na PC i XONE

Inside, najnowsza gra twórców Limbo, zadebiutuje na rynku jeszcze przed końcem czerwca na Xboksie One, zaś na pecetach na początku lipca. Z tej okazji Limbo będzie darmowe przez ograniczony czas na wyżej wspomnianej konsoli i blaszakach.

Inside – najnowsza gra studia PlayDead, po raz pierwszy zapowiedziana na targach E3 w 2014 roku – zadebiutuje jeszcze przed końcem bieżącego miesiąca na konsoli Xbox One, a dokładnie 29 czerwca. Użytkownicy komputerów osobistych będą mogli zanurzyć się w ponurym świecie Inside nieco ponad tydzień później, bo 7 lipca. Choć na scenie w Los Angeles nie udzielono żadnych dodatkowych informacji na temat gry, to osoby, które nie miały okazji zagrać w podobne klimatem Limbo, z pewnością zainteresuje fakt, że jest ono dostępne za darmo przez ograniczony czas na Xboksie One (od dzisiaj do 20 czerwca), zaś użytkownicy platformy Steam otrzymają możliwość nieodpłatnego pobrania Limbo między 21 a 22 czerwca.

Jeśli jesteście zainteresowani Inside, warto obejrzeć poniższy 10-minutowy zapis rozgrywki przygotowany przez serwis Polygon.