Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 20:29

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

State of Decay 2 zaoferuje multiplayer; zobacz pierwszy zwiastun

State of Decay 2 zostało oficjalnie zapowiedziane podczas konferencji firmy Microsoft na E3 2016. Kontynuacja udanej gry survivalowej z zombie zaoferuje tryb wieloosobowy, którego zabrakło w części pierwszej.

Potwierdziły się plotki odnośnie kontynuacji lubianej gry o zombie studia Undead Labs. Podczas dzisiejszej konferencji firmy Microsoft na E3 2016 pokazano debiutancki zwiastun State of Decay 2. Podobnie jak część pierwsza, produkcja wrzuci nas do opanowanego przez zombie otwartego świata, umiejscowionego gdzieś w Stanach Zjednoczonych. Jednak w odróżnieniu od poprzedniczki, nastawionej wyłącznie na solową rozgrywkę, dwójka wprowadzi rozbudowany tryb multiplayer, w którym przetrwanie ma zależeć od współpracy z innymi graczami (choć oczywiście będzie możliwość zabawy solo). Poniżej znajdziecie wspomniany trailer:

Póki co informacje na temat rozgrywki są skromne, ale najwyraźniej będzie ona kontynuować tradycje serii, łącznie z koniecznością ostrożnego poszukiwania zasobów, rozwojem postaci, rozbudową kryjówki i obroną przed różnymi rodzajami żywych trupów. State of Decay 2 ma oferować jeszcze większy świat i więcej niebezpieczeństw niż dotychczas. Gra ma się ukazać wyłącznie na Xboksie One i PC (Windows 10) w 2017 roku. Poniżej znajdziecie kilka screenów:

State of Decay 2 ma być większe i trudniejsze niż jedynka.

W State of Decay 2 zagramy wspólnie ze znajomymi.

W grze spotkamy starych znajomych.

Szukając zasobów, konieczna będzie daleko posunięta ostrożność.

  1. Oficjalna strona targów E3
  2. Oficjalna strona serii State of Decay