Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 czerwca 2016, 20:23

autor: Ender

Sea of Thieves – pierwszy materiał z rozgrywki

Przedstawiciele studia Rare zaprezentowali na konferencji Microsoftu pierwszy zapis rozgrywki z gry Sea of Thieves, będącej sandboksową i kooperacyjną produkcją, w której możemy zakosztować pirackiego życia.

Sea of Thieves to najnowsza produkcja utytułowanego brytyjskiego studia Rare, która została zapowiedziana na ubiegłorocznych targach E3. W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy deweloperzy nie podzielili się jednak żadnymi konkretnymi informacjami na temat projektu. Zmieniło się to na dzisiejszej konferencji Microsoftu, podczas której pokazano po raz pierwszy zapis z rozgrywki. Na filmie zobaczymy jak trzy kilkuosobowe drużyny graczy, nie mające wcześniej kontaktu z tytułem, zostały rzucone bez dalszych wskazówek w wirtualny i egzotyczny piracki świat produkcji. Materiał pokazał nam kluczowe elementy zabawy, takie jak kooperacyjne sterowanie okrętem. Gracze muszą ręcznie opuszczać żagle, podnosić kotwicę, a także nawigować po niebezpiecznych wodach. W trakcie ataku na statek przeciwnika, poszczególni członkowie załogi kontrolują armaty, a także na bieżąco naprawiają uszkodzony kadłub statku.

W produkcji równocześnie będą mogli grać ze sobą posiadacze pecetów i Xboksów - Sea of Thieves – pierwszy materiał z rozgrywki - wiadomość - 2016-06-13
W produkcji równocześnie będą mogli grać ze sobą posiadacze pecetów i xboksów

Sea of Thieves ukaże się na konsoli Xbox One oraz komputerach PC, wyposażonych w system Windows 10. Podobnie jak inne pecetowe tytuły Microsoftu, gra będzie dostępna jedynie w Windows Store i jak konsolowy odpowiednik skorzysta z infrastruktury Xbox Live. Dokładna data premiery pozostaje nieznana.

  1. Oficjalna strona gry Sea of Thieves