Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 15 czerwca 2015, 21:36

autor: Adrian Werner

Sea of Thieves - pirackie MMO nową grą studia Rare

Podczas konferencji firmy Microsoft zapowiedziano Sea of Thieves, czyli wieloosobową przygodową grę akcji od studia Rare, w której gracze wcielają się w korsarzy przeżywających przygody na lądzie i morzu.

Wśród ujawnionych podczas konferencji firmy Microsoft projektów znalazła się najnowsza produkcja studia Rare, zatytułowana Sea of Thieves. Będzie to nastawiona na tryb multiplayer przygodowa gra akcji, osadzona w świecie o otwartej strukturze. W planach jest jedynie wersja na konsolę Xbox One.

Na razie twórcy nie ujawnili za wiele informacji i możemy jedynie próbować wyciągnąć jakieś wnioski ze scen zawartych w zwiastunie. Pokazuje on, że gra będzie pełnymi garściami czerpała z klasycznych opowieści o piratach, ale tematyka ta zostanie potraktowana z lekkim przymrużeniem oka, z czym współgrać ma kreskówkowa stylistyka oprawy graficznej. Wydarzenia obserwować będziemy z oczu bohatera. Użytkownicy wezmą udział w przygodach zarówno na lądzie, jak i morzu. Nie zabraknie oczywiście poszukiwań ukrytych skarbów, walki z potworami i konkurencyjnymi korsarzami oraz bitew morskich.

Całość nastawiona jest na rozgrywki wieloosobowe - będziemy mogli współpracować lub rywalizować z innymi graczami. Na razie nie wiadomo, jak wielu użytkowników pomieści się na jednym serwerze.

  1. Rare – oficjalna strona studia
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.