Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość promocje 29 sierpnia 2019, 17:14

autor: Vergil

Inside i Celeste od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja]

Od dzisiaj klienci Epic Games Store mogą pobrać za darmo gry Inside oraz Celeste. Poza tym firma Epic Games ujawniła, jakie pozycje będą na nich czekać od 5 września.

AKTUALIZACJA:

Opisane poniżej gry są już dostępne. Ponadto dowiedzieliśmy się, że 5 września z Epic Games Store pobierzemy za darmo The End is Nigh oraz Abzu.

Od dzisiaj w Epic Games Store można zdobyć za darmo dwie kolejne produkcje. Mowa o grze Inside od twórców kultowego Limbo, a także o ciepło przyjętej platformówce pod tytułem Celeste. Promocja potrwa do 5 września.

  1. Inside za darmo w Epic Games Store
  2. Celeste za darmo w Epic Games Store
Niech Was nie zwiedzie kreskówkowa stylistyka – Celeste potrafi poddać próbie umiejętności nawet najlepszych graczy. - Inside i Celeste od dziś za darmo w Epic Games Store [Aktualizacja] - wiadomość - 2019-08-29
Niech Was nie zwiedzie kreskówkowa stylistyka – Celeste potrafi poddać próbie umiejętności nawet najlepszych graczy.

W Inside śledzimy losy chłopca, którego historia jest przekazywana bez użycia słów. Przemierzając posępne lokacje, ukrywamy się przed niebezpieczeństwami, pokonujemy przeszkody terenowe oraz rozwiązujemy zagadki blokujące dalszą drogę. Natomiast w Celeste wcielamy się w rudowłosą bohaterkę próbującą wspiąć się na sam szczyt wysokiej góry. Protagonistka potrafi nie tylko skakać po platformach, lecz także wspinać się po ścianach i sufitach oraz teleportować na krótkie odległości. Na osobną wzmiankę zasługuje fakt, że choć tytuł charakteryzuje się wysokim poziomem trudności, traktuje gracza sprawiedliwie, a problem nieco łagodzą rozsądnie rozmieszczone punkty kontrolne.

  1. Oficjalna strona internetowa gry Celeste
  2. Oficjalna strona internetowa gry Inside
  3. Strona internetowa Epic Games Store
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.