Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 lipca 2012, 10:11

autor: Aver

Injustice: Gods Among Us – zaprezentowano film z rozgrywki

Studio NetherRealm zaprezentowało piętnaście minut z rozgrywki z nadchodzącej bijatyki opartej na licencji DC Comics. Film ukazuje widowiskową walkę Supermana z Flashem na rozbudowanej, industrialnej arenie oraz pojedynek Batmana z Solomonem Grundy’m.

Twórcy ze studia NetherRealm, którzy rok temu stworzyli przebojowy remake Mortal Kombat, zaprezentowali pierwsze fragmenty rozgrywki ze swojego najnowszego tytułu – Injustice: Gods Among Us.

Zapowiedziana pod koniec maja produkcja jest bijatyką opartą na licencji DC Comics, a więc umożliwiającą graczom wcielenie się w najpopularniejszych superbohaterów i superłotrów amerykańskiego wydawcy znanych komiksów.

Piętnastominutowy film z rozgrywki ukazuje starcia Supermana z Flashem oraz Batmana z Solomonem Grundy’m. Mają one miejsce na rozbudowanych, wielopoziomowych arenach, obfitujących w interaktywne elementy, które z powodzeniem można wykorzystać, aby zyskać przewagę nad przeciwnikiem.

Z towarzyszącego prezentacji komentarza możemy dowiedzieć się, że bohaterowie dzielą się na potężnych herosów walczących z użyciem siły (Superman, Solomon Grundy) oraz tych, którzy polegają bardziej na zwinności (czyli bardziej „ludzcy” Flash i Batman). Tego rodzaju podział ma sprzyjać wykorzystywaniu różnych taktyk.

Injustice: Gods Among Us – zaprezentowano film z rozgrywki - ilustracja #1
Superman kontra Flash

Na uwagę zasługują sceny walk, ciekawe wykorzystanie wyposażenia i cech charakterystycznych dla każdego z superherosów oraz widowiskowe, znakomicie wyglądające animacje ciosów specjalnych i kombo. Premiera Injustice: Gods Among Us planowana jest na 2013 rok w wersjach na konsole Xbox 360, PlayStation 3 oraz WiiU.