Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 7 października 2013, 16:56

autor: qjin

Injustice: Gods Among Us wyjdzie na PC, PS4 i PSV

Koncern Warner Bros. potwierdził, że tegoroczna bijatyka Injustice: Gods Among Us trafi w edycji Ultimate nie tylko na PlayStation 3 i Xboksa 360, ale także – zgodnie z przypuszczeniami – na PC, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Co ciekawe, ominie ona nadchodzącą konsolę firmy Microsoft.

Injustice trafi jeszcze w tym roku na m.in. pecety - Injustice: Gods Among Us trafi na PC, PS4 i PSV - wiadomość - 2013-10-07
Injustice trafi jeszcze w tym roku na m.in. pecety

Koniec z plotkami dotyczącymi pecetowej wersji Injustice: Gods Among Us. Oficjalnie zapowiedziano wzbogacone wydanie gry – The Ultimate Edition, które zadebiutuje 29 listopada 2013 roku na PC, PlayStation 4, PlayStation 3, PlayStation Vita oraz Xboksie 360. Mamy zatem (częściowe) potwierdzenie doniesień z lipca tego roku oraz nieoficjalnych informacji sprzed dwóch tygodni. Żadna z poprzednich wieści nie sprawdziła się jednak w stu procentach. Premiera odbędzie się nieco później niż zakładano, a dodatkowo pominięto wersje na Wii U oraz, co ciekawsze, Xboksa One, pomimo ogłoszenia edycji na konsolę nowej generacji firmy Sony.

Tak wygląda okładka nowego wydania Injustice na PlayStation 4 - Injustice: Gods Among Us trafi na PC, PS4 i PSV - wiadomość - 2013-10-07
Tak wygląda okładka nowego wydania Injustice na PlayStation 4

Injustice: Gods Among Us: The Ultimate Edition ma zawierać podstawową wersję gry i wszystkie dotychczas wydane DLC. W ich skład wchodzą następujące postacie: Lobo, Batgirl, Generał Zod, Martian Manhunter, Zatanna oraz Scorpion według wizji Jima Lee, rysownika znanego z komiksów o Batmanie, Supermanie czy Fantastycznej Czwórce. Ponadto można liczyć na 40 dodatkowych skórek dla bohaterów oraz 60 S.T.A.R. Labs Mission, czyli zestawu wyzwań dostępnych wcześniej w ramach DLC.

Za konwersję na PlayStation 4 i PC odpowiada studio High Voltage, które wcześniej wyprodukowało takie tytuły, jak LEGO Racers, Leisure Suit Larry: Magna Cum Laude czy The Conduit. Wersja na konsolę nowej generacji Sony ma wykorzystywać atuty panelu dotykowego kontrolera DualShock 4, który ma być kompatybilny z komputerami osobistymi w dniu premiery PlayStation 4. Z kolei wydanie na Vitę przygotowuje zespół Armature Studio, aktualnie zajmujący się produkcją Batman: Arkham Origins Blackgate na przenośne urządzenia.

Injustice: Gods Among Us zadebiutowało pierwotnie na PlayStation 3, Xboksie 360 i Wii U 16 kwietnia 2013 roku. Jest to rasowa bijatyka w uniwersum DC, opracowana przez studio NetherRealm, twórców ostatniego Mortal Kombat, który niedawno został przeniesiony również na PC. Najwidoczniej koncern Warner Bros. – ku uciesze komputerowych graczy – nie chciał zwlekać tak długo z portem Injustice.

TWOIM ZDANIEM

Planujesz grać w Injustice: Gods Among Us na PC?

Jasne! Mortal był świetny.
71,2%
Nie interesuje mnie Injustice.
19,7%
Wystarczyło mi granie na konsoli.
9,1%
Zobacz inne ankiety