Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 marca 2012, 14:56

autor: sathorn

Indie Face Kick - zestaw ośmiu gier niezależnych w atrakcyjnej cenie

Akcje oferujące zestawy gier niezależnych w obniżonej cenie cieszą się coraz większą popularnością. Właśnie wystartowała kolejna inicjatywa. Tym razem w ramach Indie Face Kick możecie nabyć osiem produkcji niezależnych w cenie dziesięciu dolarów.

Dziś wystartowała kolejna akcja, w ramach której możecie nabyć zestaw gier niezależnych. The Indie Face Kick pozwala na zakup ośmiu ciekawych produkcji indie w bardzo atrakcyjnej cenie.

Indie Face Kick - zestaw ośmiu gier niezależnych w atrakcyjnej cenie - ilustracja #1

Jakie gry oferują nam organizatorzy?

Wybierać możemy pomiędzy dwoma ofertami. Indie Face Kick: Wham Bam! Bundle to wyłącznie wspomniane gry w cenie dziesięciu dolarów. Zamawiając zestaw otrzymamy także album z muzyką tworzoną przez FreddeGredde. Jeżeli zdecydujecie się wyłożyć na Indie Face Kick: Wham Bam Pow! Bundle dwukrotnie wyższą kwotę, to otrzymacie dodatkowo limitowaną koszulkę akcji.

Wszystkie gry udostępniane są w postaci klucza aktywacyjnego na platformie Steam. Część z nich można rozdać znajomym. Dwadzieścia procent zysków z akcji przeznaczone zostanie na akcję charytatywną mającą na celu zapewnienie dostępu do wody pitnej w ubogich regionach świata.