Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm SłownikAkcjiPC
Okładka Booster Trooper (PC)

Booster Trooper PC

Futurystyczna sieciowa strzelanka z elementami platformówki z rozgrywką ukazaną z boku, podobnie jak ma to miejsce np. w Bionic Commando: Rearmed.

Akcji | platformówki | strzelanki

PC Windows
Okładka Booster Trooper (PC)

Angielskie napisy i dialogiAngielskie napisy i dialogi

data premiery gry w wersji PC:

16kwietnia2010

Booster Trooper to platformowa strzelanka nastawiona na rozgrywkę wieloosobową, w której gracze biorą udział w walce na śmierć i życie, wykorzystując do eksterminacji przeciwników między innymi strzelbę, karabin snajperski oraz wyrzutnię rakiet. Rozgrywka ukazana została z boku, przywodząc na myśl takie tytuły jak Bionic Commando: Rearmed.

Jednym z elementów, który w znacznym stopniu wpływa na dynamikę rozgrywki jest plecak odrzutowy. Zastrzelenie oponenta, który sprawnie manewruje wykorzystując to urządzenie, stanowi nie lada wyzwanie. W grze występuje ponad piętnaście zróżnicowanych map. Każda z nich promuje w pewnym stopniu określony styl walki, np. w zwarciu. W związku z tym o sukcesie w znacznym stopniu decyduje odpowiednia taktyka oraz dobór uzbrojenia.

Choć w Booster Trooper można grać również w pojedynkę ze sterowanymi przez komputer botami, to zdecydowanie więcej emocji dostarcza zabawa z żywymi przeciwnikami. W każdym meczu może wziąć udział do dwunastu zawodników. Wśród oferowanych trybów znajdują się między innymi: deathmatch, drużynowy deathmatch, zdobywanie flagi oraz niszczenie bazy przeciwnika. Dla osób ceniących rywalizację przygotowano system rankingowy, a także ponad 250 osiągnięć do odblokowania na platformie Steam.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet     Liczba graczy: 1-12  

Wymagania wiekowe Booster Trooper

odpowiednia dla każdego wieku

Wymagania sprzętowe Booster Trooper

PC Windows

PC Windows

  • Rekomendowane:
  • Core 2 Duo 2.0 GHz
  • 2 GB RAM
  • karta grafiki 512 MB (GeForce 7800 lub lepsza)
  • 800 MB HDD
  • Windows XP SP3/Vista SP2/7
  • łącze internetowe
Wieści ze świata (Another World, ArmA III, Dragon Quest X) 8/09/11

wiadomość8 września 2011

„Wieści ze świata” to codzienna porcja krótkich wiadomości. Dziś piszemy m.in. o milionie sprzedanych egzemplarzy cyklu Harvest Moon w Europie, zwolnieniach w firmie Disney Interactive, nowej stronie internetowej ArmA III, a także konwersji Another World na iOS. Zapraszamy do lektury.