Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 września 2019, 19:01

I Love You, Colonel Sanders - miłość w panierce od KFC

KFC wydało symulator randki z pułkownikiem Sandersem. I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator, połączenie romansu i kurczaka, ujrzy światło dzienne 24 września, ale już wiadomo, że będzie sztosem.

Pułkownik zaraz Was wypanieruje - I Love You, Colonel Sanders - miłość w panierce od KFC - wiadomość - 2019-09-11
Pułkownik zaraz Was wypanieruje

Romans w chrupiącej panierce i pełne emocji napięcie. Pewnie część z Was tak opisze swoje doświadczenia przy zamawianiu Hot Wings przy kasie. Tymczasem – nie! To opis tego, czego możecie się spodziewać w najnowszej grze drobiowego, fastfoodowego potentata. KFC właśnie zapowiedziało na Steamie swoją oficjalną grę. Jej tytuł? I Love You, Colonel Sanders! A Finger Lickin’ Good Dating Simulator.

W grze, jako obiecująco zapowiadający się uczniowie, będziecie kształcić się w szkole kulinarnej i potajemnie podkochiwać w koledze z klasy – srebrnym lisie, pułkowniku Sandersie. Nie obejdzie się bez rywali i przyjaciół oraz wspierającego… mentora (?). Wasze decyzje zaważą na przyszłości nie tylko biznesowych relacji, a dokonane wybory realnie wpłyną na emocje postaci. Czy skończycie szkołę? Czy uda Wam się zaprzyjaźnić z pułkownikiem? Czy pójdziecie o krok dalej? Co kryje sekretne zakończenie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź już niedługo (mamy nadzieję).

KFC obiecuje dziewięć postaci, wielogodzinną rozgrywkę, kulinarne i niekulinarne pojedynki, tajemne przepisy i dyplom ukończenia wymyślonej szkoły gastronomicznej. Gra będzie dostępna na komputery osobiste wyłącznie w trybie single player i w angielskiej wersji językowej. Nabędziecie ją bezpłatnie na Steamie 24 września tego roku. Polecamy dodać do listy życzeń!

Profesor Pies prosi o spokój!
Profesor Pies prosi o spokój!