Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 9 grudnia 2011, 13:02

autor: Kono

Huttball – ekstremalny football amerykański w wydaniu Huttów

Nowy niebezpieczny sport przyciąga uwagę mieszkańców Nar Shaddaa. Sponsorowane przez sławnego Giradda the Hutta, zawody Huttball stawiają naprzeciw sobie najpotężniejszych zawodników z całej Galaktyki. Stawką w tej emocjonującej grze są pieniądze i sława.

Huttball – ekstremalny football amerykański w wydaniu Huttów - ilustracja #1
Huttball
Huttball
  • Typ rozgrywki: PvP
  • Liczba postaci: dwie drużyny po 8 osób każda
  • Ekstremalna wersja footballu amerykańskiego

W czasie rozgrywki Huttballu dwie drużyny konkurują ze sobą na arenie nazwanej The Pit. Zadaniem każdej z ekip jest przejęcie piłki i przeniesienie jej za linię końcową boiska po stronie przeciwników. Piłkę można podawać, biegać z nią i używać wszelkich innych środków, aby osiągnąć ostateczny cel. The Pit jest pokryty wymyślnymi pułapkami oraz power-upami, które urozmaicają rozgrywkę. Zwycięża ta drużyna, która zdobędzie najwięcej punktów.

Huttball jest jedynym trybem rozgrywki PvP, w którym mogą konkurować ze sobą drużyny reprezentujące tę samą frakcję. Oznacza to, że pojedynki Republika kontra Republika lub Imperium kontra Imperium są możliwe. Co ciekawe, gra promuje zarówno dobre zgranie drużyny, jak i indywidualne osiągnięcia graczy, którzy po meczu mogą otrzymać dodatkowe nagrody, jeśli zaliczyli sporo goli, przejęć lub dobrych podań.

Huttball – ekstremalny football amerykański w wydaniu Huttów - ilustracja #2
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic