Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 21 stycznia 2015, 11:02

autor: Jiker

Humble Mobile Bundle 10 wystartowało (m.in. Sorcery! 2 oraz King of Dragon Pass)

Na łamach serwisu humblebundle.com wystartowała kolejna akcja skierowana do fanów gier mobilnych. W ramach najnowszego, jubileuszowego zestawu Humble Mobile Bundle 10 nabyć można kilka naprawdę interesujących produkcji, w tym Sorcery! 2 oraz King of Dragon Pass.

Wystartowała jubileuszowa, dziesiąta edycja akcji Humble Mobile Bundle, pozwalającej za niewielkie pieniądze wejść w posiadanie ciekawych gier mobilnych na smartfony i tablety z systemem Android. Na starcie w pakiecie znalazło się sześć produkcji (kolejne zostaną dodane do zestawu wraz z upływem czasu), w tym tytuły takie jak Buddy & Me, Lyne, Sorcery! 2 oraz King of Dragon Pass.

Wpłata na dowolnym poziomie otwiera dostęp do trzech produkcji mobilnych. Są nimi:

  • Buddy & Me - piękna, dwuwymiarowa zręcznościówka, z akcją osadzoną w niesamowitym świecie snów. Celem zabawy jest pokonanie jak największego dystansu i zobaczenie wszystkich cudów natury, jakie skrywa zaczarowany las.
  • LYNE – minimalistyczna gra logiczna, w której gracz rysuje ścieżki łączące obiekty o tym samym kształcie.
  • Doodle Kingdom – gra logiczna twórców Doodle God i Doodle Devil, angażująca gracza w wytwarzanie nowych przedmiotów i nie tylko, tym razem powiązanych z tematyką średniowiecznego fantasy.

Po przebiciu kwoty średniej (w chwili pisania tej wiadomości wynosi ona 3,92 dolary, czyli w przeliczeniu około 15 złotych), system odblokowuje dostęp do trzech kolejnych gier:

  • Sorcery! 2 – drugi rozdział interaktywnej, pełnej akcji opowieści fantasy, dającej graczowi wielkie pole do popisu w zakresie kreowania historii. Gra studia inkle, autorów doskonałego 80 Days.
  • King of Dragon Pass – doskonałe połączenie tekstówki, gry strategicznej i RPG, utrzymane w klimatach fantasy. W produkcji gracz zarządza kilkuosobowym klanem, co wiąże się z koniecznością podejmowania trudnych decyzji.
  • OTTTD – efektowna gra defensywna z elementami strategii i RPG akcji, w której gracz walczy z niezwykłymi przeciwnikami pokroju nieumarłego rekina, potężnych maszyn bojowych i ośmiornicy na chopperze.

Oferta jest bardzo ciekawa – wystarczy wspomnieć, że za trzy ekstra płatne tytuły normalnie zapłacilibyśmy około 65 złotych. Jak to zwykle bywa w przypadku akcji Humble Mobile Bundle, w miarę rozwoju sytuacji do zestawu dodane zostaną kolejne tytuły. W momencie podjęcia decyzji o zakupie, gracz może rozdysponować zaoferowaną kwotę pomiędzy deweloperów, organizatorów akcji Humble Bundle, a także fundacje charytatywne World Land Trust oraz Extra Life.