Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 3 października 2023, 20:47

autor: Zuzanna Domeradzka

Metalowy FPS z oceną 97% na Steam i dwa znane horrory w nowym Humble Choice

Poznaliśmy zawartość październikowego Humble Choice. W paczce znalazło się osiem gier, w tym wysoko oceniany FPS Metal: Hellsinger oraz dwa horrory od Supermassive Games.

Źródło fot. The Outsiders
i

Entuzjaści horrorów (i nie tylko) mogą skusić się na październikową paczkę Humble Choice. Oferta jest już dostępna, a w jej skład wchodzą m.in. dwie mroczne filmowe przygodówki od Supermassive GamesThe Quarry oraz Dark Pictures Anthology: House of Ashes.

The Quarry to przygodówka, w której nastoletni uczestnicy letniego obozu zostają zaatakowani przez agresywnych miejscowych i groźne potwory. Wybory gracza mają tu bardzo duże znaczenie i zaważą na tym, ilu z obozowiczów przeżyje. Edycja Deluxe, którą otrzymujemy za zakup październikowego Humble Choice, zapewnia m.in. dostęp do dodatkowych strojów, filtrów i natychmiastowo odblokowuje możliwość cofania śmierci.

House of Ashes jest kolejnym horrorem od Supermassive Games, w którym liczą się decyzje, jakie podejmuje gracz. To trzecia część cyklu The Dark Pictures Anthology, w której amerykańscy żołnierze obudzili pradawne zło w podziemiach znajdujących się na Bliskim Wschodzie.

W skład Humble Choice wchodzi również Metal: Hellsinger. To dynamiczny FPS, w którym główna bohaterka, Niewiadoma, musi pokonać władczynię demonów, Czerwoną Sędzinę. Tytuł wyróżnia to, że strzelać należy w rytm muzyki, aby uzyskać dodatkowe punkty. Na Steamie gra ma aż 97% pozytywnych recenzji.

Humble Choice na październik 2023

  1. The Quarry: Deluxe Edition
  2. Metal: Hellsinger
  3. Dark Pictures Anthology: House of Ashes
  4. Rebel Inc: Escalation
  5. Spirit of the Island
  6. Lords and Villeins
  7. A Juggler’s Tale
  8. Mr. Prepper

Humble Choice działa jako usługa abonamentowa, a jeden miesiąc członkostwa kosztuje 9,99 euro, czyli około 46 złotych. Warto zaznaczyć, że 5% tej kwoty przeznaczane jest na cele charytatywne. W październiku kupując paczkę gier, wspieracie organizację Direct Relief, która pomaga ludziom znajdującym się w trudnych sytuacjach, w tym tych dotkniętych klęskami żywiołowymi.

Październikowa oferta Humble Choice dostępna będzie do 7 listopada. Wszystkie gry z paczki otrzymacie w formie kodu na Steam.

  1. Humble Choice – strona usługi

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!