filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 3 października 2023, 20:37

autor: Marcin Nic

Poznaliśmy szczegóły fabuł Avengers: The Kang Dynasty i Avengers: Secret Wars? O tym mogą opowiadać filmy Marvela

Wszyscy fani uniwersum Marvela z niecierpliwością czekają na kulminację Sagi Multiwersum. Sądząc po najnowszym przecieku, jest na co.

Źródło fot. Ant-Man i Osa: Kwantomania; Peyton Reed; Marvel Studios; 2023
i

Trwająca aktualnie w MCU Saga Multiwersum ma swoje wzloty i upadki. Twórcy z Kevinem Feigem na czele konsekwentnie podążają obraną przez siebie ścieżką, która zakończy się w Avengers: The Kang Dynasty oraz Avengers: Secret Wars.

To właśnie w tych produkcjach tytułowa grupa bohaterów stanie naprzeciw Kanga Zdobywcy, największego złoczyńcy znanego całemu multiwersum. Najnowsze plotki na temat obydwu filmów sugerują, że nie będzie to łatwa przeprawa, a widzowie powinni szykować się na epickie wydarzenie.

Za najświeższe informacje na temat The Kang Dynasty oraz Secret Wars odpowiedzialny jest insider MyTimeToShineHello, który na platformie X (dawniej Twitter) opublikował post zawierający skrót fabuł obydwu produkcji. Czego fani MCU mogą oczekiwać?

Kang Dynasty - Avengers z Ziemi-616 walczą z Radą Kangów i przegrywają.

Secret Wars - TVA wysyła zrekrutowaną w tajemnicy grupę Avengers z Multiwersum, której przewodzą Spider-Man Tobeya Maguire’a, Wolverine Hugh Jackmana oraz Deadpool Ryana Reynoldsa, żeby pomogli Avengers-616 raz na zawsze pokonać Kanga.

Trzeba przyznać, że te krótkie opisy bardzo mocno zachęcają do wizyty na sali kinowej. Na razie jednak nie wiadomo, czy podana przez insidera informacja okaże się prawdziwa. Można jednak liczyć, że jest w niej ziarenko prawdy, przynajmniej w krótkim opisie The Kang Dynasty. Byłoby to nawiązanie do jednej ze scen po napisach w filmie Ant-Man i Osa: Kwantomania, w której to właśnie pokazana została Rada Kangów.

Opis Avengers: Secret Wars wydaje się trochę bardziej nieprawdopodobny, jednak nie oznacza to, że nie okaże się prawdziwy. Nie bez przyczyny Hugh Jackman powraca do roli Wolverine’a przy okazji Deadpoola 3. Trzeba przyznać, że w mutliwersum wszystko jest możliwe i niewykluczone, że istotną rolę w historii będzie miał drugi sezon Lokiego, który zadebiutuje na platformie Disney+ już za kilka dni.

Prawdziwość słów insidera sprawdzimy dopiero w 2026 oraz 2027 roku, kiedy to na ekranach kin pojawią się Avengers: The Kang Dynasty oraz Avengers: Secret Wars.

Ten materiał nie jest artykułem sponsorowanym. Jego treść jest autorska i powstała bez wpływów z zewnątrz. Część odnośników w materiale to linki afiliacyjne. Klikając w nie, nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów, a jednocześnie wspierasz pracę naszej redakcji. Dziękujemy!

Marcin Nic

Marcin Nic

Przygodę z pisaniem zaczął na nieistniejącym już Mobilnym Świecie. Następnie tułał się po różnych serwisach technologicznych. Chociaż nie jest typowym graczem, a na jego komputerze znajduje się tylko Football Manager, w końcu wylądował w GRYOnline.pl. Nie ma dnia, w którym nie oglądałby recenzji nowych smartfonów, dlatego początkowo pisał o wszelkiego rodzaju technologii. Z czasem jednak przeniósł swoje zainteresowania bardziej w kierunku kinematografii. Miłośnik NBA, który uważa, że Michael Jordan jest lepszy od LeBrona Jamesa, a koszykówka z lat 90-tych była przyjemniejsza dla oka.

więcej