Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2012, 08:28

autor: Adrian Werner

Huczne obchody pierwszych urodzin World of Tanks

Dzisiaj europejska wersja World of Tanks obchodzi pierwsze urodziny. Z tej okazji autorzy gry przygotowali dla fanów szereg atrakcji.

Huczne obchody pierwszych urodzin World of Tanks - ilustracja #1

Europejscy fani World of Tanks obchodzą dzisiaj pierwsze urodziny gry. Dokładnie rok temu beta testy produkcji studia Wargaming.net dobiegły końca i wystartowała pełna wersja. Z tej okazji twórcy przygotowali szereg atrakcji.

Świętowanie urodzin rozpoczęło się dzisiaj o 7:30, a zakończy się we wtorek, 17 kwietnia, o godzinie 7:00. Przez te kilka dni można za pół ceny nabyć wiele czołgów, kamuflaży oraz wyposażenie i tanio wyszkolić załogę. Przecenione zostały również konta premium. Poza tym ułatwiono zdobywanie doświadczenia i każdego dnia za pierwsze zwycięstwo otrzymamy pięciokrotnie więcej punktów.

Dzisiaj też odbędzie się zabawa nazwana Hunt us Down, w ramach której gracze zapolują na czołgi deweloperów. Zorganizowane zostanie to w formie trzech rund, które rozpoczną się o 12:00, 16:00 i 18:00. W porównaniu z poprzednimi edycjami Hunt us Down podwojono nagrody. Każdy, kto dopadnie pojazd twórców otrzyma 1000 sztuk złota. Natomiast, jeśli będziecie grali w jednej z drużynie z ludźmi z Wargaming.net to premiowane ma być ochranianie ich maszyn. Jeśli dotrwają one do końca bitwy, to każdy kto otrzyma status bohatera bitwy dostanie 500 sztuk złota.

Huczne obchody pierwszych urodzin World of Tanks - ilustracja #2

Autorzy oferują też jeden darmowy dzień premium, który można aktywować przez wpisanie kodu bonusowego. Ponadto za pośrednictwem oficjalnego konta Twitter gry zorganizowany zostanie dzisiaj specjalny quiz. Zabawa rozpocznie się w południe. Trzy pierwsze osoby, które wyślą poprawną odpowiedź na każde pytanie otrzymają w nagrodę po 1000 sztuk złota.

Huczne obchody pierwszych urodzin World of Tanks - ilustracja #3 World of Tanks zostało zapowiedziane w 2009 roku i wkrótce potem ruszyły testy bardzo wczesnej wersji alpha. Rok później w Rosji wystartowała pełna wersja i rozpoczęto zamkniętą betę edycji europejskiej. W styczniu 2011 roku otworzono testy dla wszystkich chętnych, a 12 kwietnia tego samego roku zadebiutowała pełna wersja dla Europy.

Przed premierą niewiele osób wróżyło sukces studiu Wargaming.net. Dlatego olbrzymie powodzenie gry było sporym zaskoczeniem. Liczba zarejestrowanych kont już dawno przekroczyła próg 18 milionów, a przychody sięgają obecnie kilkunastu milionów dolarów miesięcznie. World of Tanks cieszy się też dużą popularnością w Polsce, o czym najlepiej świadczą bardzo dobre wyniki naszych rodaków w europejskich kwalifikacjach mistrzostw Ural Steel.

GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.