Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2021, 22:58

autor: Entelarmer

Aloy z Horizon: Zero Dawn na gameplayu z Genshin Impact prosto z gamescom 2021

Studio MiHoYo udostępniło zwiastun rozgrywki z Aloy w Genshin Impact. Prócz bohaterki Horizon: Zero Dawn zobaczyliśmy też teaser koncertu z okazji 1. rocznicy premiery gry.

Nie minął tydzień od zapowiedzi gościnnego występu Aloy w Genshin Impact, a już otrzymaliśmy pierwszy materiał prezentujący bohaterkę Horizon: Zero Dawn w akcji. Nie jest to dokładne omówienie, jak ma to zwykle miejsce w przypadku nowych postaci, lecz jedynie krótka prezentacja rozgrywki. Zwiastun prosto z targów gamescom 2021 możecie obejrzeć poniżej.

Prócz tego wspomniano o obchodach pierwszej rocznicy wydania gry w październiku. Nie powiedziano wiele – właściwie ograniczono się tylko do krótkiego teasera koncertu Melodies of an Endless Journey z muzyką z Genshin Impact. Dzięki temu usłyszeliśmy fragment utworu Mondstadt (skomponowanego przez duet Yu-Peng Chen oraz HOYO-MiX) w wykonaniu Flandryjskiej Orkiestry Symfonicznej prowadzonej przez sławnego Dirka Brossego. Koncert odbędzie się 3 października, będzie trwać około 90 minut i zobaczymy go „na wielu scenach” w USA, Korei Południowej i innych krajach (via Gematsu).

  1. Oficjalna strona gry Genshin Impact
  2. Genshin Impact to znak, że nowa generacja może należeć do Chin
  3. Genshin Impact - poradnik do gry