Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 21 sierpnia 2021, 11:02

Aloy w Genshin Impact pojawi się na początku września

Premiera aktualizacji 2.1 do Genshin Impact została zaplanowana na 1 września. Otrzymamy wtedy nowe lokacje, cztery bohaterki (w tym Aloy z Horizon Zero Dawn) i możliwość łowienia ryb.

W SKRÓCIE:
  1. Aktualizacja 2.1 do Genshin Impact zadebiutuje 1 września.
  2. Doda ona do gry m.in. postać Aloy z Horizon Zero Dawn.

Aktualizacja 2.1 do Genshin Impact udostępniona zostanie 1 września tego roku. Nowością będą nowe grywalne postacie (w tym gościnnie występująca Aloy z Horizon Zero Dawn), system łowienia ryb, ciąg dalszy historii w rozdziale Inazuma oraz dodatkowe wydarzenia, które połączą się z obchodami rocznicy debiutu gry.

Dla wielu postronnych obserwatorów największą nowością wprowadzoną przez aktualizację 2.1 będzie występ Aloy, która poprzez ograniczone czasowo wydarzenie zostanie udostępniona wpierw posiadaczom PS4 i PS5, a miesiąc później pozostałym graczom. Bohaterka Horizon Zero Dawn związała się z żywiołem lodu i będzie operować łukiem. W akcji zobaczycie ją na fragmencie udostępnionym podczas specjalnej prezentacji.

Oprócz niej do gry jako grywalne postacie trafią także Raiden Shogun, Kujou Sara i Sangonomiya Kokomi. Ich obecność związana będzie z zamknięciem wątków rozdziału Inazumy. Podczas poznawania historii zwiedzimy nowe lokacje - wyspy Watatsumi i Seirai.

W grze pojawi się także możliwość łowienia ryb, które potem możemy wykorzystać podczas przyrządzania potraw. A skoro o tym mowa, w Liyue odbędzie się festiwal Moonchase. W trakcie jego trwania przygotujemy różnorodne dania i weźmiemy udział w zawodach. Połączone zostanie to z innymi wydarzeniami poszukiwania skarbów - Moonlight Seeker.

Wraz z debiutem aktualizacji 2.1 Genshin Impact będzie świętowało swoją pierwszą rocznicę. Nagrodą za codzienne logowanie będzie 10 sztuk Intertwined Fate oraz inne zasoby potrzebne do rozwoju postaci. Osoby, które zdecydują się zakupić walutę wewnątrzgrową otrzymają jej podwojoną wartość.

  1. Genshin Impact to znak, że nowa generacja może należeć do Chin
  2. Genshin Impact - poradnik do gry