Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2021, 22:35

autor: Iltutmiś

Otwarcie gamescom 2021

Po raz drugi międzynarodowe targi gier wideo gamescom odbędą się wyłącznie online. Zobacz z nami najnowsze zapowiedzi oraz zwiastuny. Początek głównego wydarzenia o godzinie 20:00.

Aktualizacja:

Gamescom: ONL 2021 już za nami. Podczas pokazu przedstawiono sporo interesujących produkcji. Poniżej znajdziecie zbiór informacji, jakie wyciągnęliśmy z prowadzonej przez Geoffa Keighleya prezentacji:

Oryginalna wiadomość:

Zeszłoroczna edycja jednej z najważniejszych imprez branży gier wideo przyciągnęła ponad 2 miliony widzów. W tym roku gamescom ponownie odbędzie się w trybie zdalnym. Geoff Keighley poprowadzi show i przedstawi nowe zapowiedzi gier oraz nadchodzące premiery.

GAMESCOM W SKRÓCIE:
  • Tegoroczne targi gamescom wystartują o 19:30. Zapoczątkuje je trzydziestominutowy wstępny pokaz.
  • Główne wydarzenie rozpocznie się o 20:00 i trwać będzie przez około dwie godziny.
  • Doczekamy się prezentacji ponad 30 nowych gier wideo, tworzących pełną paletę gatunków elektronicznej rozrywki.

Podczas wydarzenia zaprezentowanych zostanie ponad 30 różnych gier. Gracze i zainteresowani targami mogą oczekiwać wielu niespodzianek, interesujących rozmów z wyjątkowymi gośćmi i mnóstwa atrakcji.

Gamescom: Opening Night Live rozpocznie się 25 sierpnia 2021 roku o godzinie 19:30. Po półgodzinnym wstępie Geoff Keighley w duecie z Nataschą Becker z GameStar poprowadzą główną galę. Potrwa ona od 20:00 do 22:00. Cała impreza będzie strumieniowana na kanałach Twitch i Youtube targów gamescom.

Serwis GRYOnline.pl jest oficjalnym partnerem gamescom 2021. W związku z tym dziś o 19:30 na kanale TVGRYplus odbdzie się nasz stream, w którym Arasz i Gambrinus będą na żywo komentować owarcie targów.

Poza tym codziennie wchodźcie na naszą stronę, jeśli chcecie poznać najciekawsze aktualności ujawnione podczas trzynastych targów gier komputerowych pierwotnie odbywających się w Kolonii.

Gamescom to pierwotnie odbywające się w Kolonii w Niemczech, drugie pod względem wielkości targi gier komputerowych na świecie. Pierwsza edycja imprezy odbyła się w 2009 roku, a od 2020 roku wydarzenie przybrało charakter wyłącznie online.