Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2021, 20:59

autor: Iltutmiś

Halo Infinite - premiera w tym roku. Zwiastun trybu multiplayer na gamescom 2021

Na tegorocznych targach gamescom ujawniono nowe szczegóły dotyczące trybu multiplayer Halo Infinite. W pierwszym sezonie dołączymy do komandor Agryny i jej Spartan.

Podczas dzisiejszego pokazu gamescom ONL 2021 Geoff Keighley w trakcie krótkiej rozmowy z dyrektorem kreatywnym Halo Infinite, Josephem Statenem, zaprezentował nowe informacje dotyczące nadchodzącej kontynuacji lubianej serii FPS-ów. Potwierdzona została data premiery kampanii fabularnej i trybu multiplayer, która wyciekła do sieci już dzisiejszego poranka. Gra ma się ukazać 8 grudnia 2021 roku na PC, XSX/S i XOne oraz będzie dostępna w Xbox Game Pass tego samego dnia.

Najnowszy trailer nie prezentuje gameplayu z trybu wieloosobowego. Z wywiadu przeprowadzonego podczas pokazu wynika, że w pierwszym sezonie multiplayera dołączymy do komandor Agryny dowodzącej nowym pokoleniem Spartan. Agryna towarzyszyć nam będzie w potyczkach w wydarzeniach w kolejnych sezonach tego trybu.

W ramach uczczenia 20. rocznicy istnienia serii o przygodach Master Chiefa zostanie wypuszczona specjalna, limitowana edycja konsol Xbox Series X oraz padów do gier, wzorowana na pancerzu znanego Spartanina Johna-117.