Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 sierpnia 2021, 22:17

autor: Czaruś

Dzieci na alpakach i latanie na parasolach - zobacz zwariowany zwiastun DokeV [Aktualizacja]

Gamescom 2021 ruszył, a my mieliśmy okazję zobaczyć na nim nowy zwiastun DokeV, produkcji od twórców Black Desert Online. Zapowiada się szalona gra ze stworkami rodem z serii Pokemon.

Aktualizacja:

Z oświadczenia wystosowanego przez studio Pearl Abyss wiemy, że koncept DokeV uległ zmianie. Tytuł będzie przygodową grą akcji z otwartym światem, a nie jak do tej pory podawano produkcją MMO.

Oryginalna wiadomość:

Gamescom 2021 jest dobrą okazją do zaprezentowania swojej gry, skorzystali z niej deweloperzy ze studia Pearl Abyss – twórcy Black Desert Online. Podzielili się z widzami nowym gameplay trailerem gry DokeV, możemy na nim zobaczyć wiele szaleństwa i koloru. Jest to MMO z otwartym światem, w którym zbierzemy stworki do walki, niczym w słynnej serii Pokemon. Produkcja nie ma jeszcze daty premiery, nie wiadomo również, na jakie platformy ostatecznie zawita.

Po otwartym świecie będziemy mogli się poruszać za pomocą różnych dziwnych środków transportu, przykładowo: odrzutowa deskorolka, parasol oraz alpaka. Warto jednak podkreślić, że gra skupiać się będzie nie na eksploracji, choć ta również zapowiada się ciekawie, a na zbieraniu i walkach stworków. Fani Pokemonów mają na co czekać.

W tym roku nasza redakcja jest partnerem wydarzenia, jeżeli macie ochotę je obejrzeć, zapraszam pod ten adres.

  1. DokeV - oficjalna strona
  2. Pearl Abyss - oficjalna strona