Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 11 listopada 2020, 15:44

autor: Dameredet

Hordy nieumarłych w Azeroth - nadciąga WoW Shadowlands

Do World of Warcraft zawitały hordy nieumarłych. Wydarzenie poprzedzające Shadowlands zapewni graczom wiele wrażeń i pozwoli zdobyć kilka unikalnych przedmiotów.

W Azeroth pojawiły się hordy nieumarłych, a to oznacza, że nadszedł czas na wydarzenie zapowiadające dodatek Shadowlands. Blizzard przygotował sporo ciekawych aktywności dla swoich fanów.

Death’s Rising, czyli rozpoczynające się wydarzenie w świecie World of Warcraft, wprowadza wiele nowości. W miastach pojawiły się hordy nieumarłych, a przez dwa tygodnie trwania akcji do gry trafiać będą zadania, które pozwolą na płynne przejście z Battle for Azeroth do Shadowlands. Za ich ukończenie otrzymamy dostęp do dziennych misji w Icecrown, odblokujemy portal prowadzący ze stolic Przymierza i Hordy do Argent Tournament Grounds, a także zdobędziemy osiągnięcie Feat of Strength - Death Rising.

Na tym jednak nie koniec. Czym byłoby wydarzenie poświęcone nieumarłym, gdyby nie zaoferowało nam towarzysza zombie? Za specjalne punkty wydarzenia będziemy mogli zakupić pancerze, miotłę Anti-Doom Broom, a także „zwierzątko” Putrid Geist, które to wesprze nas w przygodach. Jak zdobyć wspomnianą walutę? Jest na to kilka sposobów. Jak donosi serwis Wowhead, codzienne zadania zapewniają po 3 sztuki Argent Commendation, a główne misje dadzą nam ich w sumie 18. Oprócz tego opłacalne jest zabijanie nieumarłych przeciwników w Icecrown. Wypadające z nich Scourgestones, po wymianie u pewnego krzyżowca, posłużą nam za dodatkowe źródło waluty.

W Eastern Plaguelands pojawił się również nowy boss. Pamiętacie Nathanosa? Co tydzień będziecie mieli okazję powiedzieć mu (i pokazać), co myślicie o nim i o Sylvanas. W zamian za zgładzenie nieumarłego otrzymamy przedmiot na 115 poziomie. Jednak nie tylko sługa Królowej Banshee „upuści” wartościowe obiekty. W Icecrown zdobędziemy między innymi mieszczącą 34 przedmioty torbę, która ułatwi rozpoczęcie przygody z nadchodzącym dodatkiem.

W Shadowlands zagramy 24 listopada.