Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 11 listopada 2020, 16:44

autor: Dameredet

Mads Mikkelsen możliwym następcą Deppa w Fantastycznych Zwierzętach 3

Johnny Depp nie zagra już Grindelwalda. Kto zajmie jego miejsce? Okazuje się, że Warner Bros znalazło odpowiedniego kandydata. Mads Mikkelsen może zostać nowym antagonistą Fantastycznych zwierząt.

Johnny Depp nie pojawi się w kolejnej części Fantastycznych zwierząt. Długo jednak nie czekaliśmy, by poznać potencjalnych następców aktora.

Jeszcze kilka dni temu serwis Screen Rant wskazywał, że Colin Farrell powinien powrócić do uniwersum. Bądź co bądź ma już doświadczenie w byciu Grindelwaldem (podającym się za aurora Percivala Gravesa). Jednak po niedawnym artykule na stronie Deadline oczy fanów skierowały się na Madsa Mikkelsena, który ma ponoć prowadzić rozmowy z wytwórnią Warner Bros. Aktor wydaje się być idealnym kandydatem do roli czarodzieja. Jego dorobek artystyczny budzi uznanie, a co więcej, przeżył już swój kinowy epizod z magią. Aktor wcielił się w Kaeciliusa – złego czarnoksiężnika w filmie Doctor Strange.

Mikkelsen jest znany również z roli dr. Hannibala Lectera w serialu Hannibal i występu w uniwersum Star Wars. Jeżeli aktor przyjmie rolę, to o przyszłość trzeciej części Fantastycznych zwierząt możemy być spokojni.

Film pojawi się w kinach latem 2022 roku.