Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 listopada 2020, 09:21

The Sims 4 otrzyma więcej dodatków kulturowych. Twórcy potwierdzają

Rozmowa z przedstawicielem twórców The Sims 4 przyniosła potwierdzenie, że w przyszłości zobaczymy więcej aktualizacji i dodatków inspirowanych różnymi kulturami.

Mamy dobrą wiadomość dla fanów The Sims 4. Graham Nardone, producent dodatku Snowy Escape, udzielił nam interesującego wywiadu, w którym potwierdził, że do gry trafi więcej kulturowych aktualizacji.

Ostatni dodatek do symulatora życia został osadzony w uniwersum Star Wars i nie spotkał się z dobrym przyjęciem. Twórcom gry zarzucono chciwość i ignorowanie fanów, którzy od dawna domagali się większego realizmu. Wygląda jednak na to, że firma postanowiła zrealizować złożone po głośnym oburzeniu społeczności obietnice i w The Sims pojawi się więcej elementów kulturowych.

Z okazji miesiąca poświęconego Dziedzictwu Hiszpańskiemu, który obchodzony jest co roku w Stanach Zjednoczonych, do gry trafiła aktualizacja wprowadzająca nowe jedzenie, przedmioty oraz tatuaże i ubrania. Natomiast nadchodzący dodatek Snowy Escape (Śnieżna Eskapada, premiera 13 listopada) jest silnie inspirowany Japonią. Jak się okazuje, w przyszłości dostaniemy więcej takich rozszerzeń.

Nie mam nic konkretnego do ogłoszenia w tej chwili, ale to jest nasza podstawa, nie tylko w The Sims, ale ogólnie w Maxis - odpowiednie reprezentowanie naszych graczy w autentyczny sposób i umożliwienie im odzwierciedlenia ich życiowych doświadczeń. Myślę, że jest to dla nas ważne. Jeżeli przyjrzycie się historii The Sims 4, wprowadzanych aktualizacji i niektórych dodatków, ze Śnieżną Eskapadą będącą najlepszym przykładem jak dotąd – to jest to dla nas coś ważnego, coś co mamy zamiar kontynuować - powiedział Graham Nardone w rozmowie z Julią Dragović.

Otrzymaliśmy więc obietnicę od samych twórców. Czy wkrótce zobaczymy więcej różnorodności kulturowych w świecie The Sims?