Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gramynawynos.pl 5 lipca 2014, 13:41

Hitman GO otrzymało darmową aktualizację z nowymi poziomami

Mobilna gra Hitman GO otrzymała właśnie aktualizację, która wprowadza dodatkowe poziomy oraz kilka nowych mechanizmów rozgrywki.

Hitman GO okazało się jedną z najmilszych niespodzianek tego roku, zyskując wyśmienite recenzje oraz liczne grono fanów. Chcąc podtrzymać zainteresowanie projektem twórcy, czyli pracownicy firmy Square-Enix, wypuścili właśnie sporą aktualizację, która wprowadza do gry dodatkowe poziomy osadzone na terenie lotniska oraz kilka nowych mechanizmów rozgrywki.

Hitman GO na App Store

Hitman GO na Google Play

Dodatkową zawartość można pobrać za darmo z App Store, a nowe poziomy zostaną odblokowane po przejściu wszystkich wcześniejszych wyzwań. Dla niecierpliwych przewidziano opcję ich aktywacji bez spełnienia tego wymogu, co kosztuje ok. 3 zł. Twórcy pracują również nad wersją androidową nowych materiałów i odpowiednia łatka na zadebiutować na usłudze Google Play w najbliższych dniach.

Nowe poziomy mają postać dodatkowego rozdziału zatytułowanego Airport Box, w ramach którego udostępniono dwanaście misji osadzonych na terenie lotniska. Ponadto aktualizacja wprowadza tzw. tryb cywila, który wymaga abyśmy pozostali niezauważeni aż do wykonania zlecenia. Zwiększono również czujność strażników oraz dodano opcję zrezygnowania z wykonania ruchu w turze, co pozwala łatwo poczekać, aż cel znajdzie się w pożądanym przez nas miejscu.

Przypomnijmy, że Hitman GO stanowi nietypową interpretację tej marki. Autorzy postanowili nie przenosić na ekrany dotykowe mechanizmów z pecetowych oraz konsolowych odsłon cyklu i zamiast zręcznościówki zaoferowali nam turową grę logiczną. Na każdym poziomie musimy niezauważeni dotrzeć do wskazanego punktu i wypełnić dodatkowe cele, takie jak np. wyeliminowanie konkretnych celów czy zebranie wskazanych przedmiotów. Wszystko to ukazane zostało w atrakcyjnej stylistyce, wzorowanej na papierowych makietach.

Warto na koniec dodać, że twórcy gry pracują obecnie także nad drugą mobilną adaptacja marki w postaci Hitman: Sniper, która będzie strzelanką koncentrującą się na wypełnianiu zadań za pomocą karabinu snajperskiego.

Hitman: Sniper drugą mobilną odsłoną popularnego cyklu