Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 5 lipca 2014, 16:30

autor: Maciej Jałowiec

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 1

Zapraszamy do konkursu połączonego z wyborami Dziewczyny Republic of Gamers - myszki, słuchawki i gamingowy laptop ASUS G750 czekają!

Odgaduj cechy i wygrywaj akcesoria dla graczy - cecha 1 - ilustracja #1

Razem z firmą ASUS Polska przygotowaliśmy dla Was laptop G750 i gamingowe akcesoria – myszki ASUS GX850 i słuchawki ASUS Orion Pro – do wygrania w najnowszym konkursie na GRYOnline.pl. Gorąco zachęcamy do odwiedzenia strony rog.gry-online.pl, gdzie znajdziecie wszystkie szczegóły zabawy.

Aby zawalczyć o te właśnie nagrody, należy wejść na podaną wyżej stronę konkursową, zapoznać się ze zdjęciami pięknych modelek, które zostały tam zamieszczone, a następnie w komentarzu do strony poprawnie odpowiedzieć na pytanie jaką cechę laptopa G750 prezentują dziewczęta, a następnie podać która dziewczyna najlepiej prezentuje daną cechę i dlaczego.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 10 lipca, do godziny 12:00 (południe). Pamiętajcie też, że termin ten dotyczy odgadywania pierwszej z aż pięciu cech – oznacza to, że to dopiero pierwsza z pięciu okazji do wygrania akcesoriów! Gorąco zachęcamy Was więc do częstego zaglądania na rog.gry-online.pl.

Co więcej, odgadywanie cech to nie wszystko – 3 sierpnia rozpoczniemy wybory Dziewczyny Republic of Gamers. W ramach tej fazy będziemy Was prosić o wskazanie najlepszej reprezentantki ROG, a autora najlepszego uzasadnienia nagrodzimy gamingowym laptopem ASUS G750! Wszelkie szczegóły na temat konkursu znajdziecie w jego regulaminie.

Jeszcze raz zapraszamy na dedykowaną stronę konkursową i życzymy powodzenia!