Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 5 lipca 2014, 13:06

autor: Kamil "Góral" Zwijacz

Pro Evolution Soccer 2015 - wyciekło nagranie z rozgrywką

Do sieci wyciekło nagranie prezentujące rozgrywkę z gry Pro Evolution Soccer 2015, z wersji na konsolę PlayStation 4. Materiał pochodzi prawdopodobnie z brazylijskiego pokazu zorganizowanego przez firmę Konami, wydawcę produkcji, i ukazuje spotkanie rozgrywane pomiędzy drużynami Manchesteru United i Juventusu.

Pod koniec czerwca firma Konami zaprezentowała pierwsze screeny i zwiastun Pro Evolution Soccer 2015. Kilka dni później poznaliśmy szczegóły na temat tegorocznej odsłony popularnej sportowej serii, jednak nie pokazano rozgrywki. Tą jednak możemy obejrzeć na powyższym nagraniu, zamieszczonym przez użytkownika serwisu YouTube, niejakiego Felipe Mestre. Materiał pochodzący z wersji na konsolę PlayStation 4 nie jest najlepszej jakości i został prawdopodobnie nagrany z ukrycia podczas pokazu produkcji w Brazylii. Niemniej fani wirtualnej piłki nożnej od Konami być może dopatrzą się na nim zapowiadanych usprawnień. Tytuł ukaże się w okresie jesień / zima na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz „dodatkowych platformach”, co zapewne oznacza wersje na PC, Xboksa 360 i PlayStation 3.

Pro Evolution Soccer 2015 to kolejna odsłona jednej z najpopularniejszych serii gier sportowych. Tytuł ma być sporym powiewem świeżości, dzięki możliwościom oferowanym przez technologię FOX Engine. Zmiany nie będą dotyczyć jedynie oprawy graficznej, ale także zachowania się kibiców, animacji ruchu piłkarzy, systemu oświetlenia, sztucznej inteligencji i innych elementów.