Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość pozostałe 7 października 2019, 20:53

autor: aadamus

Hideo Kojima odwiedził CD Projekt RED i PlayStation Polska

Hideo Kojima przyleciał do Warszawy. Za sprawą Twittera japońskiego twórcy dowiedzieliśmy się, że czasie swojej wizyty w Polsce odwiedził on siedziby CD Projekt RED oraz PlayStation Polska.

Hideo Kojima przyleciał do Polski. - Hideo Kojima odwiedził CD Projekt RED i PlayStation Polska - wiadomość - 2019-10-07
Hideo Kojima przyleciał do Polski.

Hideo Kojima jest postacią bardzo aktywną w mediach społecznościowych. Za pośrednictwem swojego Twittera regularnie relacjonuje swoje podróże. Za sprawą serii wpisów opublikowanych przez japońskiego twórcę dowiedzieliśmy się, że przyleciał on do Warszawy i odwiedził siedziby CD Projekt RED oraz PlayStation Polska.

Udostępnione tweety nie mówią nic o celu wizyty Hideo Kojimy. Wiadomo jedynie, że spotkał się on z pracownikami CD Projekt RED oraz został oprowadzony po siedzibie studia. Na zdjęciach widzimy między innymi pomieszczenie urządzone w stylu znanym z serii Wiedźmin, czy też Gwinta. Można jednak zauważyć, że wizyta była zaplanowana. Nie zabrakło bowiem gadżetów, na których Kojima zostawił swój podpis.

W przypadku wizyty w PlayStation Polska informacji jest jeszcze mniej. Światło dzienne ujrzały tylko zdjęcia z pracownikami oraz samej siedziby oddziału. Hideo Kojima poinformował jedynie, że Death Stranding, otrzyma pełną polską wersję językową.

Warto zwrócić uwagę, że nie jest to pierwszy kontakt Hideo Kojimy z CD Projekt RED. W czerwcu świat obiegły zdjęcia, na których japoński twórca nosi kurtkę z Cyberpunka 2077, którą otrzymał w prezencie od rodzimego dewelopera.