Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 lutego 2016, 13:20

autor: Michał "Meehow" Jodłowski

Hearthstone otrzyma nowy dodatek; gra ma ponad 40 mln graczy

Jak wynika z informacji podanych przez dyrektora generalnego firmy Blizzard Entertainment, nowy dodatek do popularnej karcianki Hearthstone ukaże się tej wiosny.

Hearthstone otrzyma nowy dodatek jeszcze tej wiosny. - Hearthstone otrzyma nowy dodatek tej wiosny - wiadomość - 2016-02-12
Hearthstone otrzyma nowy dodatek jeszcze tej wiosny.

Według informacji podanej przez serwis GameInformer.com, Mike Morhaime – dyrektor generalny firmy Blizzard Entertainment – potwierdził, że kolejne rozszerzenie do popularnej gry karcianej Hearthstone: Heroes of Warcraft ukaże się jeszcze tegorocznej wiosny. Niestety w tej chwili nie są znane żadne szczegóły na temat zawartości rzeczonego dodatku. Ostatnia przygoda, Liga Odkrywców, została wydana w listopadzie ubiegłego roku. Przy okazji wyżej wspomnianej rewelacji warto wspomnieć o danych, którymi podzieliła się firma Activision: Hearthstone aktualnie ma ponad 40 milionów zarejestrowanych użytkowników. Nie oznacza to oczywiście, że wszyscy są aktywni, niemniej jest to liczba niewątpliwie imponująca. Ten znakomity wynik niezmiennie utrzymuje Hearthstone w ścisłej czołówce najpopularniejszych gier opartych o model biznesowy free-to-play.