Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 26 października 2006, 13:18

autor: Khornel

Hat-trick Football Managera 2007

Najnowsza odsłona serii Football Manager osiągnęła niemały sukces - 3 wspaniałe gole w bardzo krótkim czasie. Pierwszy to przepiękny lob nad głową bramkarza, dzięki któremu znalazła się od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się gier na PC.

Najnowsza odsłona serii Football Manager osiągnęła niemały sukces - 3 wspaniałe gole w bardzo krótkim czasie. Pierwszy to przepiękny lob nad głową bramkarza, dzięki któremu znalazła się od razu na pierwszym miejscu brytyjskiej listy najlepiej sprzedających się gier na PC. Zaraz potem potężny strzał z 15 metrów prosto w prawy górny róg bramki. I już FM2007 jest najlepiej sprzedającą się grą na wszelkie platformy w Zjednoczonym Królestwie. Hat-tricka dopełnił niesamowity, podkręcony strzał niepozostawiający cienia wątpliwości, kto rządzi na boisku. FM2007 jest trzecią najszybciej sprzedającą się grą PC w historii Wielkiej Brytanii z wynikiem 91111 zakupionych egzemplarzy w pierwszych trzech dniach obecności na rynku.

Warto w tym miejscu podkreślić, że wszystkie trzy najszybciej sprzedające się gry na PC w Wielkiej Brytanii, wyprodukowała firma Sports Interactive. Pierwsze miejsce zajmuje bowiem Championship Manager 4, natomiast drugie ubiegłoroczna edycja cyklu Football Manager.

Sports Interactive z pewnością może być dumny ze swojego najnowszego dziecka. Najwyraźniej wprowadzone zmiany i dodatki spełniły oczekiwania zarówno starych wyjadaczy, jak i początkujących, dopiero co odkrywających uroki zarządzania zawodowym klubem piłkarskim.

W naszym przecudnym kraju gra dostępna jest od 20 października. Wersje na XBOX-a 360 oraz PSP mają ukazać się w sprzedaży (przynajmniej na świecie) na święta Bożego Narodzenia.