Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
press release Microsoft Polska Press Release 29 sierpnia 2014, 12:34

Halo: Reach we wrześniowej ofercie Games with Gold

Każda z gier została starannie wybrana spośród najpopularniejszych tytułów i jest dostępna do pobrania przez określony czas, odpowiednio od 1-ego i od 16-ego dnia każdego miesiąca, przez 2 tygodnie – w przypadku konsoli Xbox 360, oraz przez cały miesiąc na Xbox One.

Poniższa wiadomość jest oficjalną informacją prasową producenta/wydawcy/dystrybutora gry i jako taka nie jest lub nie musi być wyrażeniem opinii i stanowiska redakcji gry-online.pl.

Społeczność Xbox Live istnieje dzięki graczom. W ramach podziękowania Xbox rozdaje wszystkim aktywnym abonentom Gold prezent w postaci bezpłatnych gier na konsole Xbox 360 i Xbox One – co miesiąc. Od startu programu spotkaliśmy się z ogromnym zainteresowaniem akcją, a zaplanowany pierwotnie do końca 2013 roku program Games with Gold został przedłużony, aby nieustannie dostarczać posiadaczom konsol Xbox najlepsze gry i rozrywkę. Każda z gier została starannie wybrana spośród najpopularniejszych tytułów i jest dostępna do pobrania przez określony czas, odpowiednio od 1-ego i od 16-ego dnia każdego miesiąca, przez 2 tygodnie – w przypadku konsoli Xbox 360, oraz przez cały miesiąc na Xbox One. Członkowie Gold po pobraniu gry zatrzymują ją na swojej konsoli. Oznacza to, że gra zostaje na stałe przypisana do konta użytkownika i można ją uruchomić, lub pobrać ponownie, nawet po wygaśnięciu abonamentu.

Halo: Reach we wrześniowej ofercie Games with Gold - ilustracja #1

Z początkiem września, posiadacze konsol Xbox 360 otrzymają grę Monaco: What’s Yours is Mine, którą można będzie pobrać za pośrednictwem strony http://www.xbox.com/pl-PL/Live/game-with-gold lub bezpośrednio ze sklepu Xbox Games na konsoli Xbox 360. Tytuł będzie dostępny dla użytkowników Xbox Live Gold od 1 do 15 września. Natomiast w drugiej połowie miesiąca, pomiędzy 16 a 30, w ramach oferty Games with Gold gracze otrzymają bez dodatkowych opłat grę Halo: Reach. Natomiast posiadacze Xbox One, dostępnego w oficjalnej sprzedaży w Polsce od 5 września, już od pierwszego dnia z nową konsolą, będą mogli przez cały miesiąc bezpłatnie korzystać z gry Super Time Force.