Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 8 grudnia 2018, 13:21

autor: Adrian Werner

Hades Battle out of Hell - gameplay z projektu autorów gry Bastion

Do sieci trafił obszerny zapis rozgrywki z Hades: Battle out of Hell, czyli nowego projektu studia Supergiant Games, znanego z gier Bastion i Transistor.

Hades: Battle Out of Hell spędzi we wczesnym dostępie co najmniej 18 miesięcy. - Hades Battle out of Hell - gameplay z projektu autorów gry Bastion - wiadomość - 2018-12-08
Hades: Battle Out of Hell spędzi we wczesnym dostępie co najmniej 18 miesięcy.
HADES W SKRÓCIE:
  1. Deweloper gry: Supergiant Games
  2. Wydawca: Supergiant Games
  3. Gatunek: gra akcji
  4. Platforma: PC
  5. Data premiery we wczesnym dostępie: 7 grudnia 2018 r.

Jedną z najmilszych niespodzianek wczorajszego The Game Awards 2018 było ujawnienie projektu Hades: Battle Out of Hell, czyli roguelike’owej gry akcji autorstwa studia Supergiant Games, znanego z takich tytułów jak Bastion, Transistor czy Pyre. Podczas gali pokazano jednak tylko krótki zwiastun. Teraz do sieci trafił obszerny zapis rozgrywki.

Gameplay opublikował serwis IGN i stanowi on zapis pierwszych piętnastu minut rozgrywki. Materiał daje dobre pojęcie o tym, co oferuje ta produkcja, prezentując obiecujący system walki i atrakcyjny styl graficzny.

Hades: Battle Out of Hell zadebiutował wczoraj we wczesnym dostępie. Obecnie gra dostępna jest tylko na PC i można ją kupić wyłącznie w serwisie Epic Games Store, gdzie kosztuje 49 złotych. Na razie twórcy nie potwierdzili wersji konsolowych ani wydania na Steam, ale oficjalne FAQ sugeruje, że po ukończeniu produkcji projekt zawita na inne platformy i serwisy.

Hades: Battle Out of Hell to pierwsza produkcja studia, która trafiła do wczesnego dostępu. Autorzy uważają, że tego rodzaju gra mocno zyska na rozwoju biorącym pod uwagę sugestie graczy. Deweloperzy spodziewają się, że marsz do finalnej wersji potrwa co najmniej półtora roku, więc oficjalna premiera nastąpi najpewniej dopiero w 2020 r.

  1. Oficjalna strona gry
  2. Hades: Battle Out of Hell w Epic Games Store