Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Wiadomość filmy i seriale 25 stycznia 2021, 13:52

Gwiazdor Fantastycznych Zwierząt 3 morsował podczas zdjęć

Odtwórca głównej roli w filmie Fantastyczne zwierzęta 3, czyli spin-offie serii Harry Potter, zmuszony został do zagrania sceny w lodowatej wodzie. Wszystko przez opóżnienia w produkcji, które spowodowały, że zdjęcia zaplanowane na lato nakręcono dopiero w grudniu.

Wciąż niewiele wiemy na temat Fantastic Beasts and Where to Find Them 3, czyli trzeciej części filmowej sagi osadzonej w uniwersum serii Harry Potter. Dlatego z zainteresowaniem witamy wszystkie doniesienia na temat tego projektu. Według najnowszych odtwórca głównej roli Newta Skamandera, czyli Eddie Redmayne, podczas zdjęć miał okazję zakosztować morsowania.

W wywiadzie dla serwisu Variety aktor przyznał, że w trakcie produkcji musiał zagrać sekwencję będąc zanurzonym w wodzie. Kręcona ona była na świeżym powietrzu w angielskim Leavesden. Początkowo zdjęcia planowano na lato 2020 roku, ale z powodu pandemii koronawirusa prace uległy dużemu opóźnieniu. W rezultacie scena nakręcona została dopiero w grudniu.

Prowadzącym rozmowę był inny aktor Jamie Dorman, który prywatnie jest przyjacielem Redmayne’a, ale mimo to nie udało mu się wyciągnąć od odtwórcy roli Newta Skamandera żadnych konkretów odnośnie fabuły trzeciej części Fantastycznych zwierząt.

Przypomnijmy, że początkowo film miał zadebiutować 11 listopada tego roku. Ostatecznie termin premiery przełożono jednak na 15 lipca 2022 roku. Na opóźnienie wpłynęły nie tylko problemy z produkcją wywołane pandemią koronawirusa. Spore zamieszanie spowodowała również zmiana odtwórcy roli Gellerta Grindelwalda. Początkowo miał go zagrać Johnny Depp, który wcielił się w tę postać w poprzednich odsłonach. Kontrowersje związane z prywatnym życiem aktora sprawiły jednak, że wytwórnia Warner Bros. zdecydowała się zastąpić go Madsem Mikkelsenem.

  1. Oficjalna strona marki Harry Potter