Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 25 września 2014, 09:22

autor: Łukasz "luckie" Szliselman

Guild Wars 2 - MMORPG studia ArenaNet za darmo przez tydzień [Uaktualnienie]

25 września rozpoczyna się darmowy tydzień z Guild Wars 2, flagowym MMORPG-iem studia ArenaNet. Trial potrwa do 2 października – rejestrować się i pobierać grę mogą wszyscy chętni.

ArenaNet zaprasza do zabawy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji dobrze poznać Guild Wars 2 - Guild Wars 2 - MMORPG studia ArenaNet za darmo przez tydzień [UAKTUALNIENIE] - wiadomość - 2014-09-25
ArenaNet zaprasza do zabawy wszystkich, którzy nie mieli jeszcze okazji dobrze poznać Guild Wars 2

Aktualizacja: Darmowy trail z Guild Wars 2 rozpoczął się już dziś. Jeden z najpopularniejszych MMORPG-ów ostatnich lat można przez testować zupełnie za darmo do czwartku 2 października, do godziny 8:59. Zainteresowanych tą propozycją odsyłamy na oficjalną stronę gry.

Darmowy trial Guild Wars 2
  1. Czas trwania: 25.09 (9:00) – 2.10 (8:59)
  2. Rejestrować się i pobierać grę można już teraz
  3. Da się logować na wcześniej stworzone konta

Jutro rozpocznie się kolejny darmowy trial Guild Wars 2, najszybciej sprzedającego się MMO w historii, jak z dumą określają je studio Arena Net. Bezpłatny dostęp potrwa przez tydzień, od godziny 9:00 czasu polskiego 25 września do 8:59 w czwartek 2 paździenika. Wszyscy chętni już teraz mogą swobodnie zarejestrować się i rozpocząć pobieranie gry, aby jutro dołączyć do zabawy punktualnie. Osoby, które wcześniej brały udział w podobnych inicjatywach, mogą logować się na dotychczas stworzonych kontach i kontynuować rozgrywkę swoimi postaciami.

Guild Wars 2 jest dostępne na rynku już od nieco ponad dwóch lat. Podobnie jak pierwsza odsłona cyklu i dodatki do niej, MMO studia ArenaNet jest grą płatną, ale wystarczy jednorazowy zakup, by cieszyć się zabawą bez limitów – nie występuje tu obowiązkowy abonament, znany z wielu innych, podobnych produkcji (np. World of Warcraft). W zeszłym roku twórcy zaczęli wprowadzać elementy tzw. Żyjącej Opowieści, czyli serię aktualizacji z nową zawartością oraz dynamicznie rozwijaną historią. Niedawno rozpoczął się jej drugi sezon, w którym gracze mogą wziąć udział w nowych przygodach w krainie Dry Top.

  1. Oficjalna strona gry Guild Wars 2