Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2018, 12:04

autor: Chi-Fi

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów

Mimo zbliżającej się premiery Red Dead Redemption 2, Rockstar nie zapomina o GTA Online. W tym tygodniu pojawia się szansa na zgarnięcie sporej kasy praktycznie bez wysiłku. Dodatkowo na ulice Los Santos wyjadą trzy nowe bryki – Karin Futo, Imponte Ruiner i Bollokan Praire.

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #1

Do 15 października na graczy, którzy zalogują się do GTA Online, czeka wiele nowej zawartości. Można będzie w prosty sposób zdobyć znaczną sumę gotówki, pojeździć nowymi samochodami, a także wykorzystać okazjonalne zniżki.

Jak zarobić i się nie narobić?

Aby zgarnąć kasę w sposób niewymagający wielkiego wysiłku, należy zrobić trzy rzeczy. Przede wszystkim zalogować się do GTA Online przed 15 października. Każdy gracz, który to zrobi, znajdzie w banku Maze Bank 300 000 dolarów oraz specjalną skórkę Green Warframe Suit. Pozostałe 500 000 dolarów zdobędziecie w momencie wykonania wyzwań związanych z dwiema broniami – The Stone Hatchet i Double-Action Revolver (notabene trafią one także do RDR 2). Nagrodą za ich wykonanie jest 250 000 dolarów teraz plus drugie tyle przelane jako bonus na wirtualne konto w przyszłym tygodniu. Gracze, którzy zaliczyli wyzwanie już wcześniej, nie muszą się obawiać, że coś ich ominie. Wystarczy, że zalogują się do gry, a strumień dolarów sam zasili ich portfele na tej samej zasadzie – połowa pieniędzy teraz, druga połowa w przyszłym tygodniu.

W takim stroju każda będzie Twoja. - GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - wiadomość - 2018-10-10
W takim stroju każda będzie Twoja.

Czym wozić się po mieście?

Oprócz łatwego sposobu na zgarnięcie prawie miliona dolarów, Rockstar zapowiedział również pojawienie się nowych samochodów do kupienia przez stronę internetową: Southern-San-Andreas-Superautos.com.

The Karin Futo

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #3

The Bollokan Praire

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #4

The Imponte Ruiner

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #5

Podwójne RP i inne korzyści

Rockstar zachęca również graczy do ponownego wzięcia udziału w czterech „zremiksowanych” Adversary Modes. Każdy, kto zagra do 15 października w jeden z nich, ma szansę zdobyć podwójne punkty RP i podwójną zapłatę. Powracające tryby to:

  1. Hunting Pack (Remix)
  2. Trading Places (Remix)
  3. Running Back (Remix)
  4. Sumo (Remix)

Dodatkowo twórcy podrzucili zniżki na wybrane samochody, nieruchomości i samoloty. Ponadto przychody z klubów nocnych w okresie do 15 października zostały podwojone.

Kasa za RDR 2

Ostatnią korzyść otrzymają wszyscy ci, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie na zbliżające się wielkimi krokami Red Dead Redemption 2. Ponownie – każdy, kto do 15 października złoży bądź złożył takie zamówienie, otrzyma do wykorzystania w GTA Online aż milion dolarów. Nagroda zostanie złożona w depozycie w banku Maze Bank nie później niż do 22 października.

GTA V jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii. Jak informowaliśmy w artykule z sierpnia, gra rozeszła się już w prawie 100 milionach egzemplarzy. Ponadto przychody ze sprzedaży DLC i mikrotransakcji stanowiły 62% przychodu firmy Take-Two (właściciela Rockstar Games) w mijającym roku fiskalnym. Nic dziwnego zatem, że deweloper cały czas stara się angażować graczy, dodając do swojej produkcji nową zawartość. Mijający rok był zresztą, jak informuje Take-Two, najlepszym w historii GTA Online. Ciekawe, jaki wpływ na popularność trybu sieciowego będzie miała premiera nowych przygód na Dzikim Zachodzie?

  1. Oficjalna strona Rockstara