Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 10 października 2018, 12:04

autor: Chi-Fi

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów

Mimo zbliżającej się premiery Red Dead Redemption 2, Rockstar nie zapomina o GTA Online. W tym tygodniu pojawia się szansa na zgarnięcie sporej kasy praktycznie bez wysiłku. Dodatkowo na ulice Los Santos wyjadą trzy nowe bryki – Karin Futo, Imponte Ruiner i Bollokan Praire.

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #1

Do 15 października na graczy, którzy zalogują się do GTA Online, czeka wiele nowej zawartości. Można będzie w prosty sposób zdobyć znaczną sumę gotówki, pojeździć nowymi samochodami, a także wykorzystać okazjonalne zniżki.

Jak zarobić i się nie narobić?

Aby zgarnąć kasę w sposób niewymagający wielkiego wysiłku, należy zrobić trzy rzeczy. Przede wszystkim zalogować się do GTA Online przed 15 października. Każdy gracz, który to zrobi, znajdzie w banku Maze Bank 300 000 dolarów oraz specjalną skórkę Green Warframe Suit. Pozostałe 500 000 dolarów zdobędziecie w momencie wykonania wyzwań związanych z dwiema broniami – The Stone Hatchet i Double-Action Revolver (notabene trafią one także do RDR 2). Nagrodą za ich wykonanie jest 250 000 dolarów teraz plus drugie tyle przelane jako bonus na wirtualne konto w przyszłym tygodniu. Gracze, którzy zaliczyli wyzwanie już wcześniej, nie muszą się obawiać, że coś ich ominie. Wystarczy, że zalogują się do gry, a strumień dolarów sam zasili ich portfele na tej samej zasadzie – połowa pieniędzy teraz, druga połowa w przyszłym tygodniu.

W takim stroju każda będzie Twoja. - GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - wiadomość - 2018-10-10
W takim stroju każda będzie Twoja.

Czym wozić się po mieście?

Oprócz łatwego sposobu na zgarnięcie prawie miliona dolarów, Rockstar zapowiedział również pojawienie się nowych samochodów do kupienia przez stronę internetową: Southern-San-Andreas-Superautos.com.

The Karin Futo

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #3

The Bollokan Praire

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #4

The Imponte Ruiner

GTA Online – w ten weekend możecie zgarnąć co najmniej 800 000 dolarów - ilustracja #5

Podwójne RP i inne korzyści

Rockstar zachęca również graczy do ponownego wzięcia udziału w czterech „zremiksowanych” Adversary Modes. Każdy, kto zagra do 15 października w jeden z nich, ma szansę zdobyć podwójne punkty RP i podwójną zapłatę. Powracające tryby to:

  1. Hunting Pack (Remix)
  2. Trading Places (Remix)
  3. Running Back (Remix)
  4. Sumo (Remix)

Dodatkowo twórcy podrzucili zniżki na wybrane samochody, nieruchomości i samoloty. Ponadto przychody z klubów nocnych w okresie do 15 października zostały podwojone.

Kasa za RDR 2

Ostatnią korzyść otrzymają wszyscy ci, którzy złożyli przedpremierowe zamówienie na zbliżające się wielkimi krokami Red Dead Redemption 2. Ponownie – każdy, kto do 15 października złoży bądź złożył takie zamówienie, otrzyma do wykorzystania w GTA Online aż milion dolarów. Nagroda zostanie złożona w depozycie w banku Maze Bank nie później niż do 22 października.

GTA V jest jedną z najlepiej sprzedających się gier w historii. Jak informowaliśmy w artykule z sierpnia, gra rozeszła się już w prawie 100 milionach egzemplarzy. Ponadto przychody ze sprzedaży DLC i mikrotransakcji stanowiły 62% przychodu firmy Take-Two (właściciela Rockstar Games) w mijającym roku fiskalnym. Nic dziwnego zatem, że deweloper cały czas stara się angażować graczy, dodając do swojej produkcji nową zawartość. Mijający rok był zresztą, jak informuje Take-Two, najlepszym w historii GTA Online. Ciekawe, jaki wpływ na popularność trybu sieciowego będzie miała premiera nowych przygód na Dzikim Zachodzie?

  1. Oficjalna strona Rockstara
GOL Newsroom

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Grand Theft Auto Online

Grand Theft Auto Online