Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 13 kwietnia 2021, 13:06

GTA 6 nie powróci do lat 80.; Tom Henderson przekazuje nowe informacje

W sieci pojawiły się kolejne plotki na temat GTA VI. Według jednego z internautów szósta odsłona serii ma być osadzona we współczesności.

W SKRÓCIE:
  • W sieci pojawiły się kolejne przecieki na temat GTA VI.
  • Tom Henderson zdradził, że gra ma być osadzona we współczesności.
  • Bezpośrednio zaprzeczył poprzednim plotkom o powrocie cyklu do lat 80.

Fani serii Grand Theft Auto nie mają łatwego życia. Rockstar ewidentnie nabrał wody w usta i nie chce dzielić się żadnymi informacjami na temat następnej odsłony kultowej gry. Jedynym pocieszeniem, które zaspokoi ciekawość graczy, mogą być kolejne plotki na temat GTA VI, które pojawiają się w sieci.

Tym razem źródłem informacji jest Tom Henderson, czyli popularny internetowy leaker. Wcześniej dzielił się on wiedzą między innymi na temat zwiastuna do Battlefielda 6 oraz kto odpowiada za produkcję nowej odsłony Call of Duty. W swoich postach odnosił się już także do GTA VI. To właśnie on przekazał na swoim profilu na Twitterze, że w kolejnej części gry od Rockstar będziemy mogli pokierować kobiecą bohaterką.

Teraz Henderson odniósł się do realiów, w jakich osadzona ma być akcja nowego GTA. Według niego fabuła gry rozgrywać się będzie we współczesności. Bezpośrednio zaprzeczył wcześniejszym informacjom, jakoby miała ona zabrać nas do lat 80. ubiegłego wieku. Wzbudziło to duży rozłam w komentarzach pod powyższym postem. Część osób wyraziła zadowolenie, że gra będzie bliska dzisiejszym realiom. Inni nie byli jednak pocieszeni takim przeciekiem. Szczególnie dotkliwie odebrali to fani Vice City.

Trzeba jednak pamiętać, że jakkolwiek wiarygodnym źródłem nie byłby Henderson, nadal są to jedynie plotki. Rockstar nie przekazał światu jeszcze żadnych oficjalnych informacji na temat GTA VI. Do powyższego przecieku należy więc podchodzić z dystansem.