Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 kwietnia 2021, 11:33

Battlefield 6 - przecieki o pierwszym zwiastunie, sprzęcie i efektach pogodowych

W sieci pojawiły się godne uwagi nowe przecieki odnośnie Battlefield 6. Dotyczą one nadchodzącego zwiastuna, który ma pokazać m.in. mapę dla 128 graczy, dramatyczne zdarzenia pogodowe oraz samoloty typu Osprey.

PIERWSZY ZWIASTUN BF6 MA POKAZAĆ:
  1. wyspiarską mapę dla 128 graczy,
  2. tornada,
  3. start rakiety,
  4. samoloty Osprey.

Od dawna wiemy, że studio DICE pracuje nad Battlefield 6, ale fani serii wciąż czekają na jakiekolwiek konkrety. Dlatego duże zainteresowanie budzą kolejne przecieki dotyczące tej produkcji. Źródłem najnowszym jest Tom Henderson, który ma dobrą renomę, jeśli chodzi o takie doniesienia.

Według niego w Battlefield 6 znajdą się duże zdarzenia pogodowe wpływające na rozgrywkę, takie jak tornada. Zwiastun zapowiadający grę ma ukazać je w akcji, jak również pokazać wyspę, która będzie jedną z map. Innym wydarzeniem uatrakcyjniającym potyczki ma być odpalenie rakiety wynoszącej jakąś jednostkę na orbitę.

W Battlefield 6 mają również pojawić się pionowzloty Bell-Boeing V-22 Osprey. Graczy w walkach wspomagać będą przypominające roboty psy, w stylu maszyn, nad którymi pracują ludzie z Boston Dynamics. Ponadto powtórzono wcześniejsze informacje, że w grze pojawią się mapy da 128 graczy i jedną z nich będzie wyspa z trailera.

Henderson udostępnił własny rysunek pokazujący, jak to wszystko ma wyglądać w akcji. Był to jedynie prosty szkic, ale profil ATG - All Things Gaming opracował jego kolorową wersję z większą ilością detali.

Oczywiście do czasu oficjalnego pokazu gry do wszystkich tych informacji należy podchodzić z dużym dystansem. Warto przypomnieć, że o Hendersonie było głośno w lutym tego roku, kiedy to musiał on usunąć informacje dotyczące BF6, aby uniknąć skasowania jego kont na YouTube. Sugerowało to prawdziwość udostępnionych przez niego przecieków, gdyż wiele wskazywało, że problemy te spowodowała interwencja firmy Electronic Arts.

Nie wiemy, kiedy wydawca oficjalnie ujawni grę. Premiera ma być planowana na ten rok, więc nie powinniśmy długo czekać na pierwsze materiały z projektu. Niedawne plotki sugerują, że Battlefield 6 zostanie pokazane 14 czerwca na prezentacji EA Play Live 2021.

  1. Oficjalna strona serii Battlefield