Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry 12 stycznia 2021, 10:15

autor: Aquma

GTA 6 - kolejna plotka wskazuje na kobiecą bohaterkę

Według niepotwierdzonych doniesień insidera Toma Hendersona, w Grand Theft Auto 6 zagramy zarówno mężczyzną, jak i kobietą.

W SKRÓCIE:

  1. insider Tom Henderson zasugerował, że GTA 6 zaoferuje możliwość gry zarówno mężczyzną, jak i kobietą;
  2. nie wiadomo, czy chodzi o możliwość wyboru płci, czy dwie różne postacie;
  3. informacja jest niepotwierdzoną plotką.

Znany branżowy insider i prezes firmy Viral Junkie – Tom Henderson – stwierdził na Twitterze, że w szóstej odsłonie kultowego cyklu Grand Theft Auto otrzymamy zarówno męskiego protagonistę, jak i kobiecą główną bohaterkę. Jeśli te informacje się potwierdzą, to będzie to pierwsza część omawianej serii, w której pokierujemy kobietą.

GTA 6 - kolejna plotka wskazuje na kobiecą bohaterkę - ilustracja #1
Post Toma Hendersona na Twitterze.

Nie wiemy, czy Tom Henderson miał na myśli to, że w grze pojawi się kilka grywalnych postaci – jak np. w GTA 5czy też otrzymamy możliwość wybrania płci protagonistki / protagonisty (taką opcję od pewnego czasu można znaleźć np. w produkcjach z cyklu Assassin’s Creed). Ten drugi scenariusz niewątpliwie byłby dużą zmianą dla serii GTA.

Warto odnotować, że nie jest to pierwszy raz, kiedy pojawiają się plotki na temat kobiecej protagonistki GTA 6 – podobne informacje mieliśmy już w sierpniu 2017 roku. Należy też zaznaczyć, że Tom Henderson nie poparł swoich doniesień żadnymi konkretami i nie przekazał, na czym się opierają – na razie wypada więc traktować je jak plotki.

  1. Jakie ma być GTA 6? Analizujemy wszystkie przecieki
  2. Rockstar Games – strona oficjalna